Stáhněte si zdarma kalendář na tento rok

Design / 15.1.2014

Taky ještě nemáte na nástěnce, ledničce či zdi kalendář na rok 2014? Přinášíme 5 tipů na stránky, kde si ho snadno a zdarma stáhnete!

Používáte raději upomínku v mobilu?

I to může být stylové. Stáhněte si v Google Play nebo v AppStore nějaký hezký a barevný připomínač událostí!

I když máte diáře, bývají zaklapnuté. Pokud si je neotevřete a nepodíváte se, co jste si na daný den zapsali, může se snadno stát, že to zapomenete. A večer se jen chytáte za hlavu. Znáte to také? Chcete-li mít ty nejdůležitější informace neustále na očích, použijte velký nástěnný kalendář a patřičnou událost dvakrát podtrhněte, nebo vybarvěte zvýrazňovačem. Jistotu, že úkol splníte, tím zaručeně zvýšíte.

Připravili jsme pro vás 5 tipů na nástěnné kalendáře, které snadno stáhnete, vytisknete a přilepíte washi páskou, nebo připíchnete takřka kamkoliv. Nechte se inspirovat a zvyšte tak svou produktivitu.

Geometrické tvary bodují

Stáhnete na: Botanical PaperWorks

Geometrické vzory dodávají na zajímavosti. Stáhnete na botanicalpaperworks.com

Geometrické vzory dodávají na zajímavosti.
Stáhnete na botanicalpaperworks.com

 Je tady chvíle, kdy nás bude geometrie bavit! Zahoďte kružítka i pravítka s ryskou a místo toho si užijte pohled na tento kalendář. Příjemná kombinace barev v záhlaví, která doplňuje bílé pozadí kalendáře, je jistotou, že neudělá ostudu žádné nástěnce. Zapište si do něj narozeniny a svátky vašich přátel. A v den výročí si udělejte tak trochu geometrické srdíčko – bez obloučků. Budete styloví za všech okolností!  Tento kalendář nejlépe vynikne v  jednoduchém interiéru. Dopřejte mu ho!

Barevné vlajky rozzáří den

Stáhnete na: Landee see Landee do

V jednoduchosti je krása! Stáhnete na landeeseelandeedo.com.

V jednoduchosti je krása!
Stáhnete na landeeseelandeedo.com.

Barevné vlaječky v tomto prostinkém kalendáři zaujmou na první pohled. Dostatečně velké místo vám zaručuje jediné – na žádné důležité události už nezapomenete. Využijte tento kalendář klidně i k vašim novoročním předsevzetím. Snažíte se sportovat? Zapište si tam vaše plány. A klidně i závazně na celý týden či měsíc dopředu. Co je psáno, to je dáno. V tomto případě mějte kalendář co nejvíce na očích.

Kaligrafický skvost potěší oko

Stáhnete na: The Elli Blog

Jakoby byl text napsán tuší. Stáhnete na elli.com.

Cíl na tento rok: Napsat něco tuší jako za starých časů!
Stáhnete na elli.com.

Krásné písmo, to je devíza tohoto kalendáře. Nám se líbí i kolečka v horní části kalendáře a vzpomínáme u nich na školní léta, kdy jsme gumu na konci tužky barvili fixou a pak dělali do sešitů podobná umělecká díla. Výhodou tohoto kalendáře je, že začíná pondělím a máte v něm dokonce i místo na poznámky, které se netýkají konkrétního data. Co takhle toto místo využít pro seznam receptů k vyzkoušení nebo nových slovíček, které jste se naučili? Kalendáři to bude nejvíce slušet na nástěnce ve společnosti motivačních citátů. Vybírejte ty, které mají zajímavý typ písma a vytvořte si tak svou soukromou uměleckou galerii!

Duhová písmena vykouzlí úsměv

Stáhnete na: The TomKat Studio

Kdy jste naposledy viděli duhu? Stáhnete na thetomkatstudio.com

Kdy jste naposledy viděli duhu?
Stáhnete na thetomkatstudio.com

Duhová písmenkahravý font nám dodávají naději, že všechny úkoly bude hračka splnit. Pište si do něj barevnými fixami a v tu ránu se z vašeho života stane dobrodružná cesta plná zábavných zastávek. Tomuto kalendáři budou svědčit příjemné úlohy – co si ke každému dni napsat nějakou radostnou událost? V pondělí nákup koláče a v pátek horká koupel? Naplánujte si celý týden v pozitivním duchu a každý večer se podívejte, co krásného vás zítra čeká!

Vzpomínka na školní léta

Stáhnete na: Lia Griffith

Vzpomínáte na psaní křídou po tabuli? Stáhnete na http://liagriffith.com/2014-printable-calender-happy-new-year/

Vzpomínáte na psaní křídou po tabuli?
Stáhnete na liagriffith.com

Jak to jen ty paní učitelky dělaly, že vždycky tak krasopisně psaly na tabuli? Vraťte se alespoň na chvíli zpět do školních lavic a pojďte s námi vzpomínat na dobu, kdy jedinou naší starostí bylo naučit se písmenko A. Tento kalendář má jednu výhodu. I když se o něj otřete, krásný text nezmizí. A hodí se všude. Díky orientaci na výšku ho můžete mít třeba jako první stránku vašeho studijního šanonu a poznačit si ta nejdůležitější data.

Nestačí Vám to? Inspirujte se galerií dalších kalendářů, které si můžete stáhnout zdarma!

Zdroj perexové fotografie: thetomkatstudio.com

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář