Ohlédnutí za Ladyboxem

Krása a móda / 16.1.2014

Jaké bylo osmiměsíční testování Ladyboxu a jaké produkty by neměly uniknout ani vám?

Po více než půl roku jsme vám přinášeli pravidelné reportáže o novém kosmetickém boomu, o krabičkách krásy. Pojďme se společně podívat na to nejlepší, co se v nich objevilo!

Dubnová edice mne nadchla sprchovým gelem od Anatomicals. Jeho praktické balení s pumpičkou je neocenitelné a pokud vaši koupelnu navštíví anglicky rozumějící návštěva, neušetří vás pobavených poznámek na jeho obal. Mýdlo mělo nejdříve tendence pokožku vysušovat, to ale s dlouhodobým používáním vymizelo úplně. Palec nahoru a další lahvičku, prosím!

sprchový-gel

Značka Anatomicals už má své místo v mé koupelně jisté. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Pokud mám vybrat nejlepší produkt z květnové edice, budou to tekuté oční stíny Lambre. Jejich efekt je k nezaplacení – neobsahují výrazné kýčovité třpytky, ale jemné pigmenty odrážející světlo. Bez jakékoli báze vydrží bez slévání až do večera a odlíčíte přesně to, co jste na víčka nanesly.

stíny-lambre

Decentní oční stín by měl být základem každé kosmetické taštičky. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Můj nejoblíbenější multifunkční balzám Figs&Rouge pochází z červnového Ladyboxu. Osvědčil se na popraskaných koutcích, odřeném nose, suchých rtech, záděrách i jizvách. Stejně skvěle funguje v létě i v zimě. Nikdy nechci žádný jiný, i s balením už jsem se smířila a zvykla si před každým použitím umýt ruce.

IMG_4768-e1374248492101

100% přírodní multifunkční balzám je něco, co by vám rozhodně nemělo chybět. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

V červencové krabičce jsem objevila set na obočí Famous X. Jak jsem předpokládala, všechny stíny můžete použít jak na obočí, tak na oči i kontury obličeje. Stíny se neslévají, perfektně drží a bezvadně se s nimi pracuje. Vosk poté udrží obočí přesně v takovém tvaru, do kterého jste ho upravily.

IMG_4783-e1376158291913

Jemné denní líčení? Výrazné večerní kouřové? Upravené obočí? Pro sadu Famous X není nic z toho problém! Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Neumím si představit péči o nohy bez mátového gelu Ryor ze srpnové edice. Namáhaná chodidla krásně osvěží a v létě eliminuje jakýkoli zápach z uzavřené obuvi. Stal se mým stálým pomocníkem na cestách.

IMG_5210-e1379188222190

Chladivý efekt gelu ocení vaše chodidla nejen v létě, ale po celý rok. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

V září nám Ladybox představil značku MUA. A od té doby, pokud už použiji make-up, nikdy ne bez báze pod make-up Fashionista. Díky ní se make-up skvěle roztírá, výborně drží a nijak neoxiduje. Denně ji nepoužívám, ale ke zvláštním příležitostem je bezkonkurenční.

IMG_5378-e1382201286415

Silikonová báze pod make-up zaručí, že vaše líčení vydrží netknuté po celou noc. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Mýtické tajemství říjnového Ladyboxu mne paradoxně nechalo chladnou, zato jsem díky němu objevila skvělou řasenku Catrice. Nejprve se jevila průměrně, po delším používání ale musím konstatovat, že jsem nikdy neměla lepší. Je černočerná, vydrží nápor větru i slz, řasy krásně pročeše a dodá jim nesmírný objem. Ovšem – a to je hlavní – bez slepování, žmolků a opadávání.

IMG_5400-e1384706134206

Efekt umělých řas bez slepení? Tato řasenka ho dokáže, přesvědčte se samy! Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Mé ruce jsou krásně hebké jen zásluhou perfektního krému Lambre, který si k nim našel cestu z poslední listopadové edice. Okamžitě se vsakuje, nevtíravě voní a hydratuje přesně tak, jak potřebuji. Svůj den si bez něj už neumím představit ani já, ani mé spokojené ruce.

IMG_5405-e1386426305868

Hydratované ruce a pevnější nehty díky skvělému krému od Lambre. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

A na závěr důkaz místo slibů – set Famous X a řasenka Catrice v akci. Nejjednodušší a nejefektnější denní líčení, které zvládnete i poslepu.

přred po

Podívejte se, co s vaším pohledem za pár minut udělá set Famous X a řasenka od Catrice. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Objednáváte si i vy Ladybox?

Zdroj perexové fotografie: Petra Krejčířová, Generace 21

Petra Krejčířová

Student, nenapravitelný idealista, milovník umění a veškeré elegance starých časů.

Zanechte komentář