Co ženy chtějí a nikdy vám to neřeknou

Vztahy / 29.1.2014

Autor:

Nechce s vámi spát přítelkyně? Brání se všem těm věcem, které byste tak rádi vyzkoušeli, s tím, že ona tohle prostě nedělá? Pravděpodobně dělá, ale jinde a s jiným…

Žijeme ve společnosti, která nás sociálně programuje k tomu, abychom k ženám přistupovali určitým způsobem – jako ke křehkým stvořením, která je třeba hýčkat. Na druhou stranu je nám vnucována představa, že ženy jsou nám rovny ve všech aspektech a je třeba je respektovat. Stejná společnost vytváří sociální tlak na ženy jako na cudná až asexuální stvoření. Pravdou je, že tohle sociální programování je na míle vzdálené realitě a svazuje ruce jak mužům, tak ženám. Jak z toho ven?

Cesta vede přes dominanci

Až 40 % dotazovaných uvedlo v anketě, že nejsou ve vztahu spokojeni, ale jsou příliš líní to změnit. A co vy?

Bez ohledu na to, co vás učila babička a maminka a co vám tvrdí vaše kamarádky, je třeba si uvědomit, že ve vztahu má být vždy dominantní muž. To, že ženám více imponují drsní a nebezpeční týpci – jako např. bojovníci, sportovci atd. – je všeobecně známý fakt. Netvrdím, že by muži měli být zlí a ženám ubližovat – dominance nijak nesouvisí s násilím a nevylučuje se s gentlemanským přístupem. Gentleman ale není totéž jako hodný chlapeček, který se na všechno ptá.

dominance v posteli

Když bude vaše ložnice občas připomínat ring, spíše vám to prospěje. Zdroj: freedigitalphotos.net

V posteli platí pravidlo o dominanci desetkrát tolik. Úplně každá žena má své sexuální fantazie a k jedné z nich patří i to, že bude patřit dominantnímu samci, který si zkrátka vezme, co chce. Patřit, to je to slovo. Kdy jste naposledy přitlačili svoji přítelkyni tvrdě na zeď, jen co se za ní zavřely dveře od bytu? Hodili ji na postel a strhali z ní oblečení? Ano, strhali. Kdy jste jí naposledy poručili, co má pro vás udělat? Nebo je vaší největší starostí, co uděláte vy pro ni? Pak máte problém s dominancí.

Technik, jak být při sexu dominantní, je mnoho, od majetnického přivlastňování si partnerčina těla po šeptání jí zvrhlostí do ouška, zatímco ji taháte za vlasy a „nutíte“ ji se dívat, jak jí to děláte. Co je asi nejdůležitější – neplánujte. Pokud něco udělat chcete, prostě to udělejte, bez ptaní. Uvidíte, že se vám to vrátí. Je třeba si připomínat, že ženy jsou tlačeny do role slušných a cudných. Nicméně jsou sexem posedlejší výrazně víc než muži a jsou pěkně zvrhlé. Jsme to ale my, muži, kdo se nesmí bát dát jim to, co doopravdy chtějí.

Rozjitřete emoce a bude vaše

Dominance je pro ženy nesmírně vzrušující. Že mají ženy nesmírně rády tvrdý sex, kdy jste ten alfa samec z jejich snů, je fakt. A ano, nepřiznají vám to veřejně. Z dlouhodobého hlediska je ale nadmíra dominance kontraproduktivní. Zde na scénu vstupují emoce. Jelikož je pro ženy sex výrazně emotivnější záležitost než pro muže, je jasné, že jedině když namícháte ten správný emoční koktejl, posunete vaše postelové hrátky do vyšších pater.

Mnoho mužů má problém vyjadřovat své city. Je to obranný mechanismus, který nás chrání před tím, aby nám někdo ublížil. Nicméně neemotivní robot nebude nikdy schopen poskytnout partnerce to, co vyžaduje – a to nejen v ložnici, ale i v životě. Není potřeba, abyste jí říkali třikrát denně, jak je pro vás důležitá, to spolehlivě zabije váš vztah. Ale při sexu se naučte komunikovat a předávat svoje emoce.

Když partnerce řeknete hlubokým hypnotickým hlasem, jak moc milujete, když jste v ní, ženiny emoce to posune do vyšších úrovní a její prožitek bude o to silnější. Když cítíte, že se blíží k orgasmu, donuťte ji, aby se vám dívala do očí a přitom jí šeptejte, jak ji máte rádi. Musí to být upřímné a přirozené – emoční eskalace vaší dívky bude neuvěřitelná.

holka v posteli, sex

Rozepnout nebo roztrhat? Míchejte emoce a dominanci podle potřeby. Zdroj: sxc.hu.

Nezapomínejte taky na svůj vlastní orgasmus. Až příliš mnoho mužů je svázaných v uměle vytvořeném dogmatu, že musí za každou cenu uspokojit partnerku. Zbavte se tohoto břímě, které pouze sráží vaše sebevědomí a sexuální uvolněnost. Pro ženy je vzrušující, když vědí, že se vám sex s nimi líbí. Zvláště, když jim to dáte dostatečně najevo. A že jste byli tentokrát dřív? Kdo by se divil, když máte v posteli tak vzrušující dračici, která vás opravdu dostává. Koneckonců nemáte jen jeden pokus, nebo ano?

No jo, ale jak to převést v praxi?

pár v depresi

Mám super práci, jsme v nóbl baru, co jí zase hrabe? Znáte tenhle scénář? Zdroj: freedigitalphotos.net

Zjistili jste, že byste mohli se svým sexuálním uměním pracovat? S chutí do toho. Nečekejte ale, že změna je možná hned. Začněte postupně pracovat na svojí dominanci. Určitě se v sobě nenaučíte probouzet zvíře ze dne na den, zpočátku se možná budete cítit i divně. Ale po pár pokusech to začne jít samo. A uvidíte, partnerka to ocení.

Stejně tak, pokud jste nebyli zvyklí dávat najevo svoje emoce, začněte pozvolna. Základem je při postelových hrátkách mluvit. Nebojte se říct, co se vám líbí. Děláte to ve výsledku pro sebe. Je to právě zranitelnost drsných mužů, která z nich dělá víc než jen pouhé výkonnostní stroje.

Hlavně ale vše, co budete zkoušet, zkoušejte ve chvílích, kdy bude partnerka vzrušená, tudíž při samotném sexu. Jak už padlo mnohokrát – i ženy jsou společností stavěny do určité role a čelí stejným sociálním tlakům jako vy. Proto se bude jejich logická mysl bránit tomu, o čem zde čtete. Jejich touhy jsou v nich hluboce zakořeněné a cesta k nim vede přes emoční vnímání, které je při sexu rozjitřené na maximum. Jinými slovy, nemluvte, ale konejte!

Zdroj perexové fotografie: freedigitalphotos.net

Jan Markel

Jan Markel

Chronický ironman s touhou posouvat hranice snění i bdění, fyzických i psychických sil, zarputilý optimista, který věří, že když něco děláte dostatečně dlouho a intenzivně, tak zblbnete, pardon, naučíte se to alespoň na průměrné úrovni. Věří, že lze dokázat cokoliv a s oblibou to dokazuje. Je velmi ješitný, proto často googlí sám sebe. K smrti rád vyplňuje profily nudnými informacemi.

Zanechte komentář