Vánoce

Originální dárek? Seženete na jarmarku v Ostravě!

Design / 14.12.2012

Vyrazte na druhý ročník nekonvekčního předvánočního jarmarku  v Multižánrovém centru Cooltour v Ostravě.

Máte nakoupeny všechny dárky na Vánoce? Že ne? Chcete být originální? Navštivte poslední předvánoční sobotu  22. 12. od 10:00-19:00 originální trhy! Najdete je v Multižánrovém centru Cooltour v Ostravě nedaleko Masarykova náměstí. Můžete zde nakoupit netradiční, ručně vyráběné vánoční dárky z recyklovaných materiálů od českých a slovenských rukodělných tvůrců.

Letos navíc přibude nový multifunkční prostor pro workshopy a společnou práci, tzv. Coolna, kde se budou po celý den konat autorské dílny pro děti a dospělé. Akce bude zároveň pro tento nový multifunkční prostor Dnem otevřených dveří.

trhy

Inspirujte se i vy. Zdroj:www.cooltourova.cz

Těšit se můžete například na:

Workshop Soni Malinové. O její kreativnosti se můžete přesvědčit na jejím blogu.

Workshop s názvem „Oblékni si svého anděla“. V něm si budete moct zdarma vyzkoušet techniku malování na textil a sami „obléct“ figurky, které jsou vyráběny z použitého textilu a vyplněny dutým vláknem.

Novinkou bude také tzv. ,,pop up“, obchůdek se smíšeným zbožím, v němž budou k dostání výrobky z recyklovaných materiálů od lidí, kteří mají co nabídnout, ale nemohli dorazit osobně.

Pokud vás zajímá ekologie a máte rádi kreativní nápady, přijďte nabrat inspiraci, dokoupit poslední drobnosti a užít si vánoční atmosféru naplno!

 Zdroj perexové fotografie: www.fastcodesign.com

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář