Co nosit … na Silvestra!

Krása a móda / 30.12.2013

Vánoce za námi, Silvestr před námi. Jak se ale obléct na největší party roku?!

Oslavy konce roku bývají velkolepé a není se čemu divit, vždyť se loučíme se vším starým a naopak vítáme nové příležitosti a možná lepší zítřky. Pokud hodláte letošního Silvestra trávit ve společnosti, je tento díl našeho seriálu přímo pro vás! Míříte na party do klubu? Chystáte se ke kamarádce na večírek? Budete slavit Silvestra v romantické restauraci se svým nejdražším? Tak rozhodně čtěte dále!

Proč módní seriál?

Přestože máme doma nepřeberné množství oblečení, občas nás všechny zatrápí otázka „co na sebe?“ Nemusíme hned běžet do nejbližšího obchodního centra a utratit tam půlku výplaty. Stačí, když se porozhlédneme a zkusíme naplno využít to, co doma již máme. A i k tomu slouží tento seriál. Každé dva týdny vám budeme radit, jak nosit a kombinovat nejrůznější kousky oblečení, abychom nepropadaly stereotypům a rutině, ale neustále zkoušely něco nového a nacházely náš pravý osobitý styl. Tak tedy s chutí do toho!

Bling Bling

Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Se zlatou barvou nemůžete šlápnout vedle. Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Oslavy se vždy nesou ve znamení noblesnosti, přepychu a okázalosti. Buďte tedy taková i vy! Nebojte se zvolit oblečení, které rozzáří vás i vaše okolí. Povoleny jsou třpytky, flitry, metalické materiály, zlato, stříbro, drahé kamení! Kdy jindy byste měla obléknout ty flitrové šaty, které vám už dlouho leží ve skříni? S tímto materiálem si rozumí především barvy jako černá, stříbrná, zlatá, zelená či červená. Ovšem pozor, milé dámy! Silvestr sice vybízí k odvážným outfitům, nicméně pokud si chcete zachovat punc pravé lady, měla byste kombinovat s rozmyslem, abyste nevypadala lacině. Když obléknete blyštivé šaty, sáhněte už jen po decentních doplňcích, které nebudou upoutávat pozornost.

Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Červená a černá je ideální volbou. Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Dalšími materiály, které působí slavnostně, jsou pak například krajka, tyl a šifon. Jestliže si potrpíte na jednoduchost, zvolte bílou šifonovou košili, černé kalhoty a zlatý šperk. Pokud se chcete držet více při zemi, tak vsaďte na blyštivé doplňky. Takové třpytkové psaníčko totiž také dělá divy. Masivní štrasový náhrdelník rovněž upoutá pozornost a zbytek outfitu může být ryze jednoduchý. Univerzální radou je tedy držet se svého stylu, který jen doplníte o něco okázalejšího, abyste mu dodala nádech svátečnosti.

Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Užijte si flitry! Zdroj: polyvore.com (upraveno)

Šílenosti se meze nekladou

Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Diadém ve vlasech vás rozzáří. Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Pokud si troufáte na něco odvážnějšího a chcete všem dát najevo, že pořádně slavíte, sáhněte po více netradičních kouscích. Například můžete svůj look oživit velkou sametovou mašlí, kterou si uvážete do vlasů. Nebo zvolíte spíše korunku s nápisem NEW YEAR 2014? A což takhle cylindr? Ano, cylindr! Divila byste se, jak skvěle bude vypadat k blyštivému topu a koženým kalhotám. V poslední době se rovněž rozmohly různé čapky a klobouky s roztomilými oušky, i ty jsou krásně bláznivou volbou.

Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Nebojte se být rozpustilá! Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Elegantní a extravagantní. Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Vyhrát si můžete i s líčením. Zlaté a stříbrné stíny zřejmě nejsou žádným překvapením, poohlédnout se ale můžete i po lesklých mini drahokamech, které se dají lepit na kůži. K dostání jsou také umělé řasy nejrůznějších tvarů, barev, velikostí… Pokud si tedy chcete poslední den pořádně zařádit, tak záleží jen na vás, jak váš outfit vyšperkujete.

Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Pohrajte si i s líčením! Zdroj: fashionlista.com (upraveno)

Ať už budete slavit Silvestra kdekoliv, s kýmkoliv a jakkoliv, nebojte se odvázat a pořádně si to užít! Do nového roku vám přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a co nejvíce skvělých outfitů!

A v příštím díle (a novém roce) se můžete těšit na to, jak nosit legíny!

V minulých dílech:

Co nosit k …bílé košili

Co nosit k … svetru

Co nosit k …zvířecím vzorům

Co nosit k …  šálám a šátkům

Co nosit … ke stromečku!

A v čem nejraději trávíte Silvestra vy?

Zdroj perexové fotografie: hellousdaily.com

Aneta Kuchařová

Aneta Kuchařová

Milovnice módy, kavárenský povaleč, studentka práv, nadšená cestovatelka, nenapravitelný labužník, obdivovatelka krásy všeho druhu a věčná naivka...

Zanechte komentářVaše názory

  • snapback kšiltovky

    Tak snad další rok 🙂