STEAMCREAM

Krém z páry: STEAMCREAM

Krása a móda / 25.12.2013

Lehoučký jako pírko, bylinkový základ a ruční výroba. Tím vším se vyznačuje tento skvělý výrobek. Ještě jste o něm neslyšeli? Čtěte dál. 

STEAMCREAM je ručně vyráběný krém, o kterém jste již mohli slyšet z různých časopisů nebo jestliže jste otevřeli listopadový Ladybox, ve kterém se nacházel vzoreček a poukaz na nákup jednoho krému, ke kterému jste mohli získat díky unikátnímu kódu druhý zdarma.

Ale v čem je tedy krém tak unikátní?

Vyrábí se ve Velké Británii a Japonsku z pouze přírodních surovin. Přírodní ingredience se zpracovávají za použití páry, díky které je krém tolik lehoučký, že se krásně vstřebá do pokožky. Pára dokáže volným způsobem vázat veškeré složky ve velmi volné emulzi. Proto složky tak snadno proniknou vrstvami pokožky přesně tam, kam mají – do míst, které potřebují zhydratovat. Intenzivní hydratace navíc vydrží dlouhou dobu. Ingredience používající se na výrobu STEAMCREAMU jsou například ovesné vločky, mandlový a jojobový olej, voda z pomerančového květu nebo rostlinný glycerin. Voda z pomerančového květu pomáhá vyrovnat produkci kožního mazu, ovesné vločky dodávají pleti minerální látky, železo, vitamin B, mandlový olej zklidňuje a zjemňuje…

Krém se zkrátka snaží vyhýbat jakýmkoli konzervantům. Výrobci tvrdí, že člověk používá několik kilogramů kosmetiky, proto se snaží o výrobek šetřící lidské tělo. Množství konzervantů je tak nízké, že umožňuje ekologickou likvidaci samotného produktu.

Design STEAMCREAM

Jeden z krásných designů plechovek.
Zdroj: www.steamcream.cz

STEAMCREAM je určený nejen na pleť, ale je možné ho použít i na těloruce. Jako bonus je krém ukrytý v krásných ekologických plechovkách, které se po jeho vypotřebování dají použít na jiný krém nebo jako krabička na gumičky do vlasů, sponky a jiné věci.

Použití STEAMCREAM

Krém je vhodný na pleť, ruce i tělo.
Zdroj: www.steamcream.cz

STEAMCREAM je dokonce držitelem několika ocenění, například britské ceny CEW pro nejlepší novinku v denní péči o pleť nebo ceny Pure Beauty za balení a design.

Kde a za kolik krém seženete?

Na stránkách www.steamcream.cz se nachází e-shop nebo například v obchodním centru Letňany u stánku Symbol krásy či ABstudio Most. Seznam všech kamenných prodejen i s mapkami naleznete rovněž na oficiálních stránkách.
Cena STEAMCREAMU je 460 Kč.

Už jste zkoušeli STEAMCREAM? Jak jste spokojeni?

Zdroj perexové fotografie: www.beautygeeek.com

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentářVaše názory

  • Alena M.

    Dostala jsem ho pod stromeček a vážně s ním přes všechny oslavné ódy nejsem spokojená. Přírodní složení tedy rozhodně nemá, obličej nesmírně ulepí a zanese póry.. navíc za tu cenu? Hrůůza.

  • Lenka F.

    Já jsem ze steamcreamu naprosto nadšená. Používám ho jako noční krém a mám po něm krásně hladkou a jemnou pleť. Voní levandulově, takže kdo má rád levanduli, tak určitě doporučuju!:)