Zabalte dárky jako profesionál

Design / 20.12.2013

Dárky máte nakoupené, ale nechce se vám balit? Přinášíme několik skvělých tipů, jak udělat z balíčku pastvu pro oči!

Je pro vás balení dárků spíše utrpením na několik hodin? Udělejte si o víkend čas, uvařte čaj nebo svařák a pusťte se s námi do toho. Nenechte ale své blízké připravit o napětí při trhání papíru a překvapení z rozbaleného dárku. S našimi radami a instruktážními videi, které jsme pro vás našli, bude balení dárků jednoduché a navíc krásné.

Jak perfektně zabalit dárek

Nejlépe se samozřejmě balí pravidelné tvary, ale i ty nás umí potrápit. Přitom vám stačí jen vychytávka v podobě oboustranné lepenky a hned vytvoříte pěkně čistě zabalený dárek.

I dárek v taštičce můžete ozvláštnit

Pokud máte nakoupené či vyrobené papírové taštičky, vyhrajte si i s nimi. Zkuste jen obyčejný slabý hedvábný papír, který seženete v každém papírnictví, a podle jednoduchého návodu vytvořte krásně zabalený dárek v taštičce.


Jak na dokonalou mašli

A když máme zabaleno, chce to ještě krásnou mašli. Nemusíte ji kupovat, stačí vzít papír a vyrobit si ji. A s oboustrannou lepenkou to půjde zase o něco snáze.

Co se saténovou stužkou

Pro speciální dárky můžete koupit saténovou stužku. Ale z vlastní zkušenosti víme, že jen stužka nestačí. Je třeba vědět jak na to. Podle tohoto videa to ale zvládnete hravě a výsledkem bude perfektní elegantní mašle.

Zabalte voucher originálně

Zkuste být nápaditější a nedávejte dárkové poukazy jen tak do obálek. Stačí vám krabička a opět hedvábný papír. Krabičku pak můžete jen převázat stužkou nebo zabalit podle prvního videa.

Pak už stačí jen jmenovka

Jmenovky ke stažení

Originální jmenovky lze snadno stáhnout!
Zdroj: blog.heylook.fi

Máme perfektně zabaleno a navrchu dokonalou mašli, teď už stačí jen přidat jmenovku a je hotovo. Spoustu inspirace včetně šablon najdete na internetu. Vyhledávat můžete pod heslem „printable christmas tags„. Můžete tak použít přesně takový tvar, který se hodí.

Jak vidíte, zabalit dárek není nic složitého. S těmito návody zazáříte a váš dárek také!

Zdroj perexové fotografie: photl.com
Zdroj videí: youtube.com

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentářVaše názory

  • Iva

    Tak koukám, že s dárky si asi vyhraješ stejně, jako já 😀 dodnes si pamatuju, jak jsem se někdy ve 12 letech rozhodla, že budu mít balicí službu (viděla jsem to v televizi :D) a mamka si pak u mě za 10 korun nechala zabalit dárek pro bráchu k narozeninám. A já utratila celé své kapesné za stužky a papíry 😀 tohle už mě sice přešlo, ale pořád si ulítávám na hezky zabalených dárcích. Akorát že se zvětšující se rodinou je to těžší a těžší, konkrétně balení měkkých dárků jsem nesnášela a nesnáším 😀 ale přidám svůj tip – poslední dva roky to řeším tak, že to krabic dám třeba dvě trička a pak balím jen krabici s pravidelnými tvary 😀 ještě jsem dlouho sháněla, kde brát krabice, ale nic kloudnýho jsem nevymyslela, takže nakonec objednávám na obalove-materialy.cz, kde mají levné a sadu různých rozměrů, navíc jsou bez potisku, takže kolikrát jsem třeba jen ozdobila tu krabici a nedávala už ani papír.