Darujte k Vánocům Zajíce v krabici

Na talíři / 18.12.2013

Rádi vám představujeme nové výrobky a máme radost, když objevíme novinky v gastronomickém světě. Tentokrát i s tipem na vánoční dárek.

Český trh už dávno zaplavily krabičky s kosmetikou, které si objednáte a domů vám přijde překvapení v podobě vzorečků (většinou nových) výrobků. Postupně však začínají krabičky s překvapením proplouvat i do kulinárního světa a my jsme nadšení.

Originální krabice nejen názvem

Zvláště pak, když se jedná o netradiční potraviny. Právě takové výrobky naleznete v boxu nového projektu s názvem Zajíci v krabici.

 

Hledáte nové chutě do své kuchyně? 

Nebaví vás běžná nabídka potravin v obchodech? 

Chcete jednoduše objevovat zajímavá jídla, po kterých byste jinak museli složitě pátrat? 

Nebojíte se experimentování? 

Máte rádi překvapení?

Cílem je představit kvalitní potraviny, které můžete každý měsíc testovat a objevovat tak nové chutě.  Součástí krabice jsou i informace o jednotlivých produktech a navíc i recepty, protože součástí nejsou pouze hotové výrobky jako třeba pomazánka, ale také suroviny pro další vaření, například netradiční mouky či koření.

A od koho jsou výrobky?

Dodavatelé jsou pečlivě vybíráni. Potraviny, které vyrábí a produkují, musí být složeny z přírodních surovin. Žádné zbytečné konzervanty či barviva. V krabičce najdete nejen tuzemské výrobky, ale prozkoumáte i zahraniční trh.

Zohledňují i potravinové alergie

Opravdu nás nadchlo, že při objednávce vyplníte vaše případné potravinové alergie jako třeba lepek, ořechy a podobně a přijde vám vždy individuálně upravená krabička, která vaši alergii zohledňuje.

Objednejte sobě i někomu pod stromeček

Kde objednávat?

Přímo na stránkách

www.zajicivkrabici.cz, kde najdete objednávkový formulář.

První krabička, která bude bezlepková a vhodná pro vegany, protože neobsahuje žádné živočišné produkty, bude odeslána 13. ledna, můžete tedy udělat radost nejen sobě, ale i někomu dalšímu a darovat mu poukaz pod stromeček. Vybírat můžete dokonce ze tří variant: na jeden měsíc, na tři nebo na šest. A do Vánoc to určitě stihnete, protože stačí jen na internetu vyplnit objednávku a zaškrtnout doručení na jinou adresu, do poznámky napsat dárkový poukaz a na e-mail vám přijde poukázka.

Varianty poukázek jsou hned tři.

Krabice na jeden měsíc stojí 350,- a poštovné je již započítáno v ceně. Můžete také zvolit čtvrtletní, nebo půlroční předplatné, kdy čtvrtletní předplatné vychází na 1020,- (340,- za krabici) a půlroční vychází na 1980,- (tedy 330,- za krabici).

Obohatíte si jídelníček a vyhnete se stereotypu na talíři!

Zdroj fotografií a informací: www.zajicivkrabici.cz

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentář