Co jsme našli v boxu Brandnooz?

Na talíři / 6.1.2014

Chystáte se objednat Brandnooz box, ale nevíte, co očekávat? Testovali jsme za vás.

Na konci listopadu jsme vám představili novinku ve světě jídla – potravinové boxy Brandnooz. Netrpělivě jsme v redakci očekávali první krabičku a natěšeně sledovali mobil, kdy už bude volat PPL. Dočkali jsme se, až na redaktorku Péťu, kterou PPL hledala dlouho, a pak už si jen cpali pupky a testovali.

Velikost a balení

Všechny nás mile překvapila velikost krabičky, navíc i zabezpečení výrobků bylo precizní.

Balíček přišel v pěkné (a hlavně nepoškozené) krabici. Čekala jsem velikostně něco jako Lady box, který bych přirovnala k velikosti A5, takže jsem byla velmi mile překvapena, když jsem z tašky vytahovala tak velký balík. Další plus Brandnooz získal hned po rozbalení – tolik věcí – to jsem teda nečekala. Navíc časopis Apetit, který naše rodina ráda čte, byl přibalen jako dárek. Věci, které byly skleněné nebo u kterých hrozilo, že by se mohly rozbít, byly navíc zabaleny v bublinkových igelitech. Takže jsem měla opravdu pocit, že dbají na to, aby se balíček dostal k zákazníkovi v pořádku a ne jako jedna velká omáčka různých potravin.

Denisa Jelínková

A co bylo uvnitř?

První dojem byl vesměs velmi kladný.

První dojem byl vesměs velmi kladný.

V celém boxu bylo osm produktů plus již zmíněný časopis a samozřejmě leták s informacemi. Součástí byly nápoje i potraviny a některé produkty byly opravdu novinkou, která není ještě v obchodě.

IMG_2049

POM-BÄR Sněhulák original

Novinkou od Pom-Bär jsou sezonní Sněhuláci, kteří byli za mě trochu bez chuti. Nejspíše bych je potřebovala více solené, ale když uvážíme, že je budou jíst děti, tak pro ně to bude přesně tak akorát.

Petra Boltíková

Mám ráda slané chipsy, tyčinky a oříšky, takže sněhuláci mi udělali radost. I když po několika hrstkách jsem jim nějak nepřišla na chuť. Přišli mi moc pěnoví a moc přesolení. Takže tenhle produkt bych asi v obchodě nevyhledávala.

Denisa Jelínková

Snědla jsem je hned po otevření boxu a nejsem na to nijak pyšná, brambůrky zmizely totiž během deseti minut. Osobně mi přišly i docela mastné, ale jinak je to taková „pom-bärovská“ klasika.

Alice Pazderová

MENTOS PURE

Co se žvýkaček Mentos Michelin týče, jsem nadšena. Praktická nádoba, svěží a dlouhotrvající chuť.

Eliška Marková

IMG_5621Žvýkačka Mentos Michelin pure fresh Mint přináší opravdu dlouhotrvající svěží chuť, zajímavý je i obal, který je akorát do ruky. Chyběla mi tam ale příchuť zeleného čaje, kterou bych ze žvýkaček nepoznala, o čaji jsem si přečetla až na krabičce.

Petra Boltíková

Žvýkačky se hodí vždy a všude. A navíc v plastové krabičce, která je uzavíratelná, takže si to můžete hodit i do tašky nebo do přihrádky v autě. A když všechny žvýkačky spotřebujete, můžete si dát do krabičky jiné žvýkačky nebo cokoli jiného.

Denisa Jelínková

Mentos mě osobně moc neuchvátily, protože normálně nežvýkám (jsou plné škodlivých sladidel).

Zuzana Holmanová

IMG_2047CHUPA CHUPS SHOOTZ

Svým malým balením jsou vhodné akorát do kabelky či kapsy. Mlsat tak můžete opravdu kdykoliv a kdekoliv. Mají výbornou ovocnou chuť, jsou hodně podobné Skittles, které jsou na trhu již dlouho, ale tyto od Chupa Chups mi přišly méně agresivní a za mě určitě palec nahoru.

Petra Boltíková

Bonbony Chupa Chups Shootz jsou velmi lepkavou cukrovinkou s přírodní chutí a opravdu milým obalem. Mezi dětmi si své fandy rozhodně najdou.

Eliška Marková

IMG_2044DOLMIO – Boloňská omáčka

Tato značka, kterou jsem do doby, než jsem otevřela box, neznala, u mě velmi stoupla na žebříčku produktů, se kterými člověk počítá do budoucna a chce s nimi vařit. Vyzkoušeli jsme ji, trošku dokořenili. Přidali ještě trošku masa (protože přítel má masa rád hodně) a snědli to raz dva. Omáčka byla velmi chutná. Doporučuji!

Denisa Jelínková

Omáčka pro mě byla rozhodně nejlepším výrobkem celého boxu. Značka pro mě byla neznámá a chuť byla opravdu rajčatová. Zkusila jsem ji s těstovinami bez masa a nijak mi nechybělo. Rozhodně ji ještě někdy vyzkouším, protože příprava byla rychlá a přitom nejde o omáčku plnou chemie.

Alice Pazderová

Na špagety ideální. A klidně i bez masa a sýra.

Na špagety ideální. A klidně i bez masa a sýru.

Marně jsem na našem trhu hledala takovou, kterou bych si zamilovala, ale musím říct, že tahle je opravdu skvostná. Omáčka přináší pravou rajčatovou chuť.

Petra Boltíková

IMG_5648VANILKOVÁ KOFOLA

Kofola pro mě byla zklamáním, nejde ani o novinku a navíc mě osobně tato příchuť moc nechutná. Potěšila sice velikost balení, ale osobně bych se bez ní obešla.

Alice Pazderová

Velkým překvapením byla pro mě vanilková Kofola, nepatřím totiž mezi milovníky Kofoly, ale vanilku zbožňuji, takže jsem si příležitost ochutnat nemohla nechat ujít. A opravdu jsem nelitovala. Kofola po vanilce nejen voní, ale i chutná. Za mě určitě lepší než Kofola normální.

Petra Boltíková

Úplná novinka to není, už loni byla normálně k sehnání. Ta vanilková příchuť je hodně umělá, to už radši klasiku nebo konkurenci od Coca Coly.

Zuzana Holmanová

Kofolu máme v naší rodině rádi snad všichni, pijeme ji tradičně o Vánocích. A vanilková příchuť mě příjemně překvapila. Vychladili jsme si ji a byla moc dobrá.

Denisa Jelínková

IMG_2042MAGISTER DARK

Největším překvapením byl Magister Dark. Již tradiční likér, tentokrát s příchutí vlašského ořechu. Ačkoliv je pro mě klasická bylinná chuť Magistra přitažlivější, na letošní Vánoce budu vzpomínat s příjemnou hořkosladkou chutí na jazyku.

Eliška Marková

Úžasnou chuť ořechů pak přináší alkoholický ořechový likér Stock Magister Dark, který je ořechů opravdu plný a na likéru jsme si pochutnali celá rodina. Navíc se do předvánočního Brandnooz boxu opravdu hodil, Vánoce a ořechové likéry prostě patří k sobě.

Petra Boltíková

Osobně alkohol moc nevyhledávám, hlavně nepiju silné likéry. Ale tenhle ořechový mě okouzlil, je skvělý třeba do kávy, do moučníků a tak.

Zuzana Holmanová

IMG_5624NESCAFÉ CAPPUCCINO

Další novinkou bylo v boxu Cappuccino chocolate. Cappuccino patří k mým nejoblíbenějším kávám a tato varianta s příchutí čokolády chutná opravdu božsky. Není potřeba ničím dochucovat, samo o sobě chutná nejlépe.

Petra Boltíková

Cappuccino od Nescafé, to je hotová báseň, pije ho i moje ségra (která nad ním běžně ohrnuje nosík). Dokoupila jsem si i vanilkové a bez příchuti a mizí u nás doma rychle.

Zuzana Holmanová

Jelikož jsem alergická na mléko, tak jsem tento produkt bohužel nevyzkoušela. Alespoň jsem dala ochutnat příteli, který byl nadšený ze vzniklé pěny i z chuti. Rozhodně je tohle cappuccino vhodné pro ty, kteří ho rádi popíjejí a nemají rádi kávu jako takovou.

Denisa Jelínková

IMG_5646NESTLÉ FITNESS – Med a mandle

Ocenila jsem chuť i to, že v těchto křupinkách není mléko, jsem totiž alergická. Takže k snídani (i když bez jogurtu i mléka) je jím moc ráda, kolikrát mám i na něco chuť během dne, tak vím, po čem sáhnout. Jsem ráda, že jsem mohla tyhle lupínky vyzkoušet.

Denisa Jelínková

Složení Nestlé fitness med a mandle. Zdroj: Kaloricketabulky.cz

Složení Nestlé fitness med a mandle. Zdroj: Kaloricketabulky.cz

Stejně jako Denisa jsem si na cereáliích pochutnávala bez mléka. Nejdříve jsem si myslela, že jen ochutnám a nebude to nic pro mě, protože celkově příchutě medu a mandlí nevyhledávám. Ovšem tohle byla jiná. Jsou vynikající, ale opravdu hodně sladké. A i když je na nich magický nápis Fitness, k hubnutí vám moc nepomohou.

Alice Pazderová

Miluji cereálie Fitness od Nestlé, takže jejich novinku s medem a mandlemi jsem si připravila s velkým očekáváním a musím říct, že nezklamaly. Jsou výborné a opravdu jim nemám co vytknout.

Petra Boltíková

Celkové hodnocení

Doporučujeme vám si Brandnooz předplatit? Pro každého je v boxu něco, najdete výrobky pro milovníky sladkého i slaného, hotové produkty i ty, které použijete při vaření.

Výsledek? Předplatné na celý rok je pro mě samozřejmostí.

Eliška Marková

Celkový dojem? Hned jsem si objednala výhodné předplatné na 3 měsíce, protože jsme s přítelem usoudili, že je to opravdu zajímavé a hlavně výhodné. Jednoduše se nám Brandnooz box velmi líbí. A dáváme palec nahoru! Jen tak dál. A už se moc těšíme na další, který přijde v lednu.

Denisa Jelínková

Vyzkoušeli jste také Brandnooz boxy? A jak se vám nabídka produktů líbila?

Zdroj fotografií: redakce Generace 21 (pokud není uvedeno jinak)

Generace21

Generace21

Zanechte komentář