Recenze listopadového Ladyboxu

Krása a móda / 12.12.2013

Co skrývala listopadová krabička krásy v roztomilém podzimním balení?

Setkáváte se s Ladyboxem poprvé a nevíte, o co se jedná? Čtěte recenzi dubnového , květnového , červnového , červencového, srpnovéhozářijového  nebo říjnového čísla.

Listopadový Ladybox nepředesílal žádné speciální edice, měly jsme se těšit na produkt z dalekých Himálají a časem prověřené, kladně hodnocené značky z předchozích vydání. Pojďte se s námi podívat, jak to dopadlo!

Komunikace s firmou, personalizace, objednání a zaslání

Výzva k objednání tentokrát přišla jen tři dny před samotnou expedicí, a přece jsem svou krabičku krásy doma našla přesně v termínu. Ladyboxu i České poště tedy tleskám za perfektní systém doručování. Toto balení neobsahovalo žádné personalizované produkty, nemám tedy co hodnotit.

Balení a rozbalení

IMG_5413

Listopadový Ladybox překvapil množstvím plných produktů. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Balení listopadové krabičky se nesmírně povedlo a hodnotím ho jako nejkrásnější, které mi kdy přišlo. Laděné do příjemných zemitých barev, s roztomilými detaily a přesně v duchu podzimu, bez zbytečných reklam. Tak by to mělo být, tak se mi to líbí. I výstelka byla tentokrát přírodní, nešpinila produkty a plnila svou funkci.

Produkty

Lambre Hydroaktivní krém na ruce a nehty (50 ml, plné balení, 89 Kč)

Krém na ruce má nejen elegantní balení, ale i skvělé hydratační schopnosti. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Krém na ruce má nejen elegantní balení, ale i skvělé hydratační schopnosti. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Krém má regenerovat ruce a zpevňovat nehty. Ty sice nezpevňuje, ale ruce jsou po jeho použití neuvěřitelně jemné a skutečně hydratované. Navíc se vsakuje během několika vteřin, nemusíte se tedy bát žádného nepříjemně lepivého pocitu. S krémem jsem velice spokojená, stal se mým každodenním společníkem. Díky své menší, skladnější velikosti je vhodný do každé kabelky.

Lady Speed Stick Gel Aloe (65 g, plné balení, 76,90 Kč)

IMG_5406

Gelová konzistence antiperspirantu vám bohužel nezaručí pocit suchého podpaží po celý den.  Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Produkt je označen jako antiperspirant/deodorant, čemuž nerozumím. Vždy jsem si myslela, že mezi těmito dvěma pojmy je zásadní rozdíl, Lady Speed Stick ho nejspíš stírá (?). Tak jako tak, nemohu hodnotit kladně. Při aplikaci lepí, zasychá dlouho a navíc ne úplně, po celý den máte tedy podpaží vlhké. Neosvědčil se ani funkcí, za mě tedy rozhodně ne. Dvakrát.

Himalaya Herbals Čisticí peeling z Nimba (75 ml, plné balení, 99,90 Kč)

IMG_5408

Na značku Himalaya Herbals pozor, pokud patříte mezi milovníky přírodní péče o pleť. Bohužel se prezentuje jako přírodní, ale obsahuje chemické látky. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Čisticí peeling se prezentuje svým jedinečným bylinným složením z Himálají, exfoliačními  a čisticími schopnostmi, nimbou a drtí z meruňkových jadérek. To je všechno moc hezké, já jsem si ale přečetla i skutečné složení. A copak tam máme? Parabeny. Ve složení produktu se „stoprocentními bylinnými extrakty a jejich stoprocentními účinky“ bych je skutečně nečekala, celou kampaň tedy chápu jako klamavou reklamu a záměrné uvádění běžného spotřebitele v omyl. I přes to jsem peeling vyzkoušela a až na onu čisticí drť z meruňkových jadérek na něm nemám co pochválit.

MeMeMe Tužka na oči (plné balení, 1,2 g, 149 Kč)
Krém na ruce má nejen elegantní balení, ale i skvělé hydratační schopnosti. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Tužka na oči by měla být základem každé kosmetické taštičky.  Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Tužku na oči jsem obdržela v hnědé barvě. Dle mého je hnědá v líčení daleko přirozenější a multifunkčnější barva než černá, nemám tedy výtek. Používám ji na vystínování obočí i orámování očí, jde perfektně rozmazávat, vytvoříte s ní tedy jak přesnou linku, tak i kouřové líčení. Je měkká a vydrží na očích až do odlíčení. Bohužel se ale špatně ořezává, láme se a za necelý měsíc používání  mi jí zbývá už jen polovina.
Steamcream (2 ml, vzorek, 460 Kč)
Po recenzi bohužel nechápu, co je na Steamcreamu tak jedinečného. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Po recenzi bohužel nechápu, co je na Steamcreamu tak jedinečného. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Proklamovaný zázrak na mne pražádný dojem neudělal. Krém z čerstvých ingrediencí vyrobený nějakým speciálním parním způsobem napumpovaný silikony, který mi obličej snad jen ulepil a zanesl póry, o kterých jsem snad ani nevěděla, že je mám.

Mystery produkt: Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D modelovací sérum

Produkt nemohu objektivně hodnotit, nezapadám do jeho akčího rádia. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Produkt nemohu objektivně hodnotit, nezapadám do jeho akčního rádia. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Listopadová krabička obsahovala jeden mystery produkt /možná by stačil nějaký český název/, balení se tedy lišilo jedno od druhého. V tom svém jsem našla zpevňující sérum na dekolt od značky Eveline Cosmetics. Nějaké výhrady k tělovému mléku nemám, příjemně voní a chemii ve složení dokážu skousnout, pokud se nejedná o produkt na obličej. Bohužel (nebo bohudík) ale nezapadám do oné  kategorie dam, které by potřebovaly s dekoltem po kojení nějak pomáhat, nejsem tedy s to jeho účinky správně posoudit.

Zhodnocení

Ze čtyř plných balení produktů bych si sama znovu koupila jen dva, a to krém na ruce a tužku na oči. Steamcream mne už vůbec neoslovil a zpevňující sérum dekoltu  zatím zapotřebí nemám. Je tedy těžké Ladybox hodnotit jako celek, v kosmetice mám prostě jiné preference a listopadová edice pro ně nebyla určena. Značku Himalaya Herbals můžete koupit v drogeriích Rossmann, Lady Speed Stick poté v každé drogerii. Raději bych otestovala nějaké jiné, neznámé a zajímavější značky, klidně ve vzorcích či cestovních baleních.  Hodnotím tedy bohužel podprůměrně, navzdory perfektní dopravě a krásnému podzimnímu balení.

Pro více informací navštivte oficiální stránky či Ladybox na Facebooku. My firmě za zaslání děkujeme.

Zdroj perexové fotografie: Petra Krejčířová, Generace 21

Petra Krejčířová

Student, nenapravitelný idealista, milovník umění a veškeré elegance starých časů.

Zanechte komentářVaše názory

  • Lucie

    Ahoj, moc nechápu smysl těchto recenzí, blogerský svět se jimi jen hemží (stačí zadat do googlu nebo pár beauty blogerek sledovat), tak proč o Ladyboxu psát ještě tady? Stojí vám to za těch pár krabiček zdarma?