Hlavně nezávazně

Vztahy / 14.12.2012

Jaké výhody a nevýhody skrývá vztah, ve kterém jde jenom o SEX? A jak se vyhnout případným chybám? My už to víme!

Jistě mnozí z vás znají film Friends with benefits. Myslíte, že to může fungovat takhle i ve skutečnosti? Ano, ale existují jistá pravidla, které si předem musí oba uvědomovat.

Žádné city

Pokud se rozhodnete jen tak si užívat života a najdete k tomu správného parťáka, proč ne, ale pozor na to, abyste se do svého kamaráda nezamilovala. Tohle není love story.

love

Ve vztahu, kde jde jen o sex musí jít city stranou. Zdroj: Foter.com

Nepřivlastňovat, nežárlit

Není to váš partner. Nemáte nárok žárlit na ženy v jeho blízkosti. Pokud je váš vztah utajován, musíte počítat s tím, že na párty, kde budete spolu se svými přáteli, se k vám nebude hlásit. Uvidíte ho, jak koketuje s jinou slečnou a musí vás to nechat klidnou.

Co v tu chvíli nejvíc pomáhá: Začněte dělat to samé co on a užívejte si nezávazného flirtu. Další věc, která vás může uklidnit je, že s ní se třeba líbal, ale vy jste ta, která si ho odvede dnes večer domů!

Nezastává roli partnera (většinou)

Což znamená, že vás nedoprovodí na rodinnou oslavu a jiné takové události. Ne proto, že by se za vás styděl, ale proto, že nechce, aby ho ostatní spojovali s vámi.

after-love-making

Užijete si moře nespoutaného sexu a rozkoše. Zdroj: Foter.com

Skvělý sex

Boříte spolu všechna tabu. Navzájem si plníte nejtajnější přání, nebo naopak můžete být sobečtí, myslet pouze na sebe a říct si o to, co se vám líbí. Pohráváte si spolu. Užijete si například na párty a zažijete vzrušující pocit strachu, že vás někdo načape a dozví se to o vás.

Žádné výčitky a hádky

Sejdete se vždy, když máte chuť a po příjemně strávených chvílích se vydáte každý dál svým směrem – do práce, domů, na párty. Nezajímá vás, co dělal a jeho nezajímá váš program. Obejdete se bez zbytečných hádek a žárlivých scén.

[stream odkaz=“http://www.stream.cz/prirodovedasalex/767107-prirodoveda-s-alex-kamarad-taky-rad“]

Zní to krásně, ale může to takhle fungovat ve skutečnosti? Z vlastní zkušenosti vím, že se vám to dost rychle může vymknout z rukou. Ať chcete nebo ne, jeden z vás dvou se buď zamiluje a vyvrcholí to mezi vámi v normální partnerský vztah, nebo se může stát, že se zamiluje do někoho jiného a vaše sexuální hrátky ukončí. S touhle variantou musíte počítat. Nic netrvá věčně a jeden z vás dvou jednoho dne řekne dost.  Záleží na délce a intenzitě takového „vztahu“, ale ukončení bolí. Možná méně než rozchod, ale je to nepříjemné.  Musíte si zvyknout na to, že nedorazí, kdykoliv mu zavoláte. Pokud je to navíc například kolega z práce, spolužák ze školy nebo máte společné přátele, budete se vídat dál a tvářit se, že se nic neděje.  Jak se s tím vyrovnat? Nejlépe si najít někoho nového. Není to přece jediný chlap na světě!!  Nehledě na to, že pokud jste šli do takového „vztahu“ museli jste vědět, že tenhle příběh pravděpodobně neskončí happy endem.

Zdroj perexové fotografie: Foter.com

Zdroj videa: Stream

Jitka Ptáčková

Jitka Ptáčková

Redaktorka sekce Vztahy, která se s vámi ráda podělí o své zážitky a zkušenosti.

Zanechte komentářVaše názory

  • Lascivka

    Hodně zajímavým světovým trendem (u nás jsem ještě nikoho nepoznala, kdo by takto žil) je polyamorismus (http://www.lascivni.cz/vztahy/polyamorismus-revoluce-ve-vztazich/). Sexuální soužití s více partnery v dnešní době není nijak zvláštní, ale zde o těch ostatních všichni vědí, mnohdy spolu i všichni žijí a bydlí.