Hra Obludov

Vyhrajte drink a lístek na rubínovského Obludova

Divadlo / 4.12.2013

V A studiu Rubín přichystali další premiéru a vy můžete být jedněmi z prvních diváků. Stačí soutěžit (a vyhrát).

Ani v prosinci nenecháme „kulturní já“ našich čtenářů zahálet. Kde jinde než v divadle se člověk může uklidnit, odpočinout si od stresu z vánočních nákupů a zapomenout na rozpálenou troubu a cukroví, které je ještě třeba namazat a ozdobit? A studio Rubín vás zve k sobě na návštěvu a výherci soutěže nabízí po představení drink v divadelním baru zdarma.

Jedná se o hru Obludov, která měla premiéru teprve nedávno. V režii Jana Prušinovského se odehrává drama malé vesnice Bludov, kde se rozvíjí talent mladého hiphopera Pepy. Ten již na začátků své závratné kariéry řeší složité problémy a nedostatek prostoru k tvorbě.

Představí se vám herci Jan Plouhar, Lukáš Příkazký a Pavel Šimčík, kterého můžete znát především jako stálého člena Dejvického divadla.

Podívejte se na krátkou upoutávku na představení:

Všichni, kteří stále ještě nemají program na neděli 15. 12., by měli zbystřit. Právě na tento den můžete vyhrát dva lístky do A studia Rubín na hru Obludov, kterou můžete po představení zapít v divadelním baru! Lákavá nabídka, kdo by ji nevyužil? A vyhrát je tak jednoduché, stačí správně odpovědět na otázku.

Dva lístky na představení Obludov, které se hraje 15. prosince, získáte, pokud víte:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Na vaše odpovědi se budeme těšit do půlnoci v neděli 8. prosince 2013.

Hodně štěstí!

Soutěž již byla ukončena.

Lístky vyhrála Eliška Tanzerová.

Gratulujeme!

Zdroj perexové fotografie: A studio Rubín

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentář