Parodie na Piráty z Karibiku od The Hillywood show. | zdroj: facebook.com

The Hillywood Show: společnost zaměřující se na filmové parodie

Film / 18.12.2013

Dvě sestry. Jedna kamera. Tak to je Hillywood Show.

The Hillywood Show je společnost dvou sester, která se zaměřuje na parodie kasovních filmů jako jsou Twilight nebo The Dark Knight. Parodie spočívají v satiře, napodobování gest, písních a tanci. Každá parodie sester Hindiových obsahuje odkaz na moderní populární kulturu.

Všechno to začalo před pár lety, kdy Hilly vystoupila v soutěži s názvem Be a Red Star a umístila se na třetím místě s téměř sto tisíci zhlédnutími. Hilly se nenechala zastrašit a vyzbrojena zcela novou kamerou a podporou hrstky fanoušků, kteří viděli její výstup, si šla dál za svým snem. Vzniklo tak 15 webepizod a později i několik filmových parodií. The Hillywood Show se později stala fenoménem. Po natočení parodie na Stmívání začala popularita sester stoupat.

Youtube je plné parodií na Stmívání, ale Hillywood Show, to je úplně něco jiného. Cílem obou děvčat je mít téměř stejné kostýmy a make-up, jaké se objevují v parodovaném filmu, a náznak Hollywoodu. Kromě toho je pro Hillywood Show charakteristická fantastická kamera a úprava videí. O to víc je překvapující, když divák zjistí, že scénář, režii a produkci si dělají Hilly a Hannah samy. Dívky si celou show většinou také samy financují ze svých příjmů a vše natáčejí na jednu jedinou kameru. Je docela dobře možné, že to sestry Hindiovy dotáhnou daleko a třeba budou mít i vlastní produkční studio.

Hilly Hindi v kostce

 • Hilly má dva psy: Rockyho a Bartocka
 • Velmi obdivuje dva herce: Johnnyho Deppa a Heatha Ledgera
 • Hilly se zúčastňuje soutěží už od 6 let
 • Uznává tyto režiséry: Catherine Hardwicke, Tima Burtona a Petera Jacksona
 • Jejím oblíbeným hororem je Misery

Parodií, které sestry natočily, je opravdu nespočet. Začínaly na jakémsi příběhu vyprávějícím o kapitánu Jacku Sparrowovi, který byl rozdělen na několik epizod. S postupem času se ale začaly pouštět do větších projektů, jako jsou parodie na úspěšnou ságu Stmívání (zde jim vypomáhal s produkcí i herec Peter Facinelli, představitel Carlislea Cullena), na parodii Temného rytíře, úspěšné Hunger Games, Warm Bodies, Harryho Pottera či na seriál The Vampire Diaries (Upíří deníky).

V prvních třech parodiích na Stmívání, Nový měsícZatmění ztvárnil roli Edwarda Cullena Jacob Jost. V době, kdy se začínala natáčet první část parodie na Rozbřesk, Jacob společnost The Hillywood Show opustil a začal se věnovat modelingu. Jeho nástupcem je Austin Clay.

Hannah Hindi v kostce

 • Její první lekce tance proběhla v 9 letech
 • V parodii na Stmívání nosívala černé kontaktní čočky, protože sama Hannah má modré oči, zatímco Alice by měla mít oči černé/topaz
 • Její první vystoupení za The Hillywood show proběhlo ve druhé epizodě
 • Její oblíbená televizní show je „So you think you can dance“
 • Zúčastnila se soutěže Miss Nevada, umístila se v top 10
 • Její oblíbená postava z parodií je Mrs. Lovett ze Sweeneyho Todda
 • Její oblíbená kniha je Pán prstenů od J.R.R. Tolkiena

Sestry Hannah a Hilly Hindiovy | zdroj: http://justmyworld-s.blog.cz/

Sestry Hannah a Hilly Hindiovy. Zdroj: http://justmyworld-s.blog.cz/

Další parodie si můžete pustit na youtube.com, kde má společnost i svůj oficiální profil.

Zdroj perexové fotografie: facebook.com

Monika Faltýnková

Monika Faltýnková

Filmová fanynka, literární maniak a zcela nevinná slečna v jednom ;)

Zanechte komentář