Mistrovství světa v biatlonu se blíží!

Sport / 27.12.2012

Nové Město na Moravě brzy přivítá špičku světového biatlonu. Na co všechno se můžeme těšit?

Velkolepá sportovní událost, IBU World Championship 2013, se uskuteční 7. – 17. února v Novém Městě na Moravě. Výstavba biatlonového areálu byla zahájena v červnu roku 2011 a najde se v něm místo pro pětadvacet tisíc diváků. Záštitu nad prestižní soutěží převzal prezident Václav Klaus.

Office Area

Administrativní zázemí poskytne nově vybudovaná Office Area. Zdroj: facebook.com/BiathlonNMNM

Sledujte přípravy!

Na oficiálních stránkách MS v biatlonu 2013 můžete sledovat dění v areálu online. Za zhlédnutí stojí také videa z dokončování výstavby areálu či zajímavé články o průběhu příprav a komentáře organizačního týmu.

Vysočina Arena

Během dvanácti dnů se v areálu uskuteční jedenáct závodů a několik tréninků. Zdroj: facebook.com/BiathlonNMNM

Vstupenky

Předprodej na jednotlivé soutěžní dny běží již od 1. října a pro opravdové nadšence jsou k mání i týdenní permanentky. Dále si můžete vybrat, zda chcete závody sledovat z tribuny či tratě. Nejlevnější jednodenní vstupenku pořídíte za 125 Kč, zatímco nejdražší denní sazbou je 625 Kč.

Závodní program

Máte již zakoupené lístky? Pochlubte se nám!

Zdroj perexové fotografie: facebook.com/BiathlonNMNM

Aneta Zachová

Aneta Zachová

Studuji žurnalistiku a mezinárodní vztahy na MU v Brně, ráda se učím cizí jazyky a cestuji. Již od dětství hraji volejbal, jezdím na koních a s radostí opečovávám všechna zvířata, která se mi dostanou pod ruku. Můj život je hektický, krásný a šťastný. Snad je to tím, že jsem blázen.. :-)

Zanechte komentář