Testovací krabičky dorazily i do gastronomie

Na talíři / 24.11.2013

Autor:

Většina z nás zná kosmetické krabičky s výrobky na vyzkoušení. Novinkou však je podobná krabička s produkty, Brandnooz box, které tentokrát budete ochutnávat!

Konečně i k nám přichází novinka pro všechny gurmány, kteří rádi objevují nové chutě. Chcete obohatit svůj jídelníček a ušetřit při nákupu potravin? Pojďte otestovat produktové novinky oblíbených značek.

Brandnooz box je zelenobílá krabice, která ukrývá potraviny, na kterých si pochutnáte každý den. Najdete v něm vše, na co máte chuť: od pikantního po sladké, od snídaně přes svačinku až po večeři pro přátele. V brandnooz boxu zkrátka najdete od každého něco, pro každou příležitost a od každé chutě.

Přesně podle vašeho gusta

Vybrat si můžete z různých druhů předplatného přesně podle svých potřeb a možností. Nezávazně můžete jednorázově objednat box na zkoušku za 279 Kč nebo si vybrat roční předplatné, u kterého zaplatíte každý měsíc 199 Kč. Každý brandnooz box obsahuje produktové novinky v minimální hodnotě 330 Kč. Oproti nákupu v obchodě tak ušetříte podle druhu předplatného až 131 Kč. Předplatné není nijak časově omezeno a lze ho kdykoli ukončit.

Jak všechno probíhá?

Staňte se jedním z testujících a objednejte si první box. Další nezbytné informace najdete na www.brandnooz.cz nebo na Facebooku.

Produkty vám přijdou každý měsíc až domů a doručení je zdarma. Chcete-li objevit novinky již z prvního brandnooz boxu, je třeba jej objednat nejpozději do 1. prosince.

Brandnooz.cz je portál s novinkami, které se objevují na trhu potravin. Registrovaní uživatelé se účastní pravidelných ochutnávek nových produktů v pohodlí svého domova a následně produkty na portálu hodnotí, komentují a doporučují dalším uživatelům. Registrace je bezplatná. Člen brandnooz komunity, tzv. noozie, může dokonce vybrané produkty zkoušet zdarma.

Co říkáte novému trendu? Zaujala vás taková nabídka? A uvažujete o objednávce?

Zdroj perexové fotografie: brandnooz.cz

Generace21

Generace21

Zanechte komentářVaše názory

 • Vendula Balcarová

  Chystala jsem se do toho skočit po hlavě a vyzkoušet hned první box, ALE! Jediná možnost platby je platba kartou, jo možná to pro většinu není problém, ale pro mě ano. Velmi bych uvítala a myslím, že nejen já, kdyby byl alespoň ještě jeden další možný způsob platby. Šíleně jsem se do toho nadchla a pak taková sprcha. =(

  • Silvie Trebatická

   Vendulo, neváhejte napsat organizátorům. (webové stránky jsou součástí tohoto článku) Zpětnou vazbu, která pomůže zlepšit služby (a tím pochopitelně zvýšit tržby), ocení každý obchodník! 🙂

 • Barbora Venháčová

  Já už mám objednáno a předplaceno, tak teď jen doufám, že nebudu litovat. Ladyboxy mě nezaujaly, ale toto jsem si nemohla nechat ujít. V půlce prosince očekávám první box a už teď se těším jako malá. 🙂
  Pravdou je, že možnost platby pouze a jen přes kartu zaskočila i mne.

 • Pavla Doležalová

  Tak já mám taky objednáno, ale zatím jen první na zkoušku 🙂

  Kromě neomezeného předplatného za 199 Kč byla možnost i platby bankovním převodem. Celkem mě odradilo, aby mi automaticky strhávali peníze z karty.Tak uvidím a kdyžtak zkusím časově omezené předplatné.

  Jsem na první box pěkně zvědavá 🙂