Recenze mýtického říjnového ladyboxu

Krása a móda / 22.11.2013

Ladybox v říjnu sliboval mýtické překvapení. Jak mýtická bude naše recenze?

Setkáváte se s Ladyboxem poprvé a nevíte, o co se jedná? Čtěte recenzi dubnového , květnového , červnového , červencového, srpnového nebo zářijového čísla.

Říjnová edice Ladyboxu se nesla v duchu mýtična a antické krásy a po uveřejnění promo fotografií ke krabičce bylo všem zasvěceným jasné, na jakou kosmetiku se v říjnu mohou těšit. Šlo o relativní novinku od firmy L´Oréal – řadu vlasové péče Mythic Oil.

Komunikace s firmou, personalizace, objednání a zaslání

Komunikace a objednání v pořádku, zaslání bohužel selhalo. Krabička mi přišla špinavápomačkaná. Rovněž k personalizaci mám výtky, více se dozvíte níže.

Balení a rozbalení

Ač jsem tentokrát obdržela krabičku pomačkanou a špinavou, na kráse jí to mnoho neubralo. Decentní, bytelná, elegantní a vhodná do interiéru. Produkty přišly v pořádku, chráněné černou prášící (a zákeřně barvící) výstelkou. Jako obvykle.

Produkty

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Souffle d’Or šampon 250 ml plné balení, 249 Kč

šampon

Třpytivý šampon z rodiny Mythic Oil působí velice luxusně, ovšem stejnou službu můžete očekávat i od běžného šamponu z drogerie. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Šampon má velice praktické pumpičkové balení a elegantní design působící luxusně. I jeho vůně je luxusní, pokud znáte parfém Alien, je to vůně téměř totožná. Sympatické je i složení šamponu – neobsahuje silikonyparabeny. Třpytky se z vlasů pohodlně smývají, soudím tedy, že zde mají jen dekorační funkci. Co se výsledného efektu týče, hodnotím ho jako průměrný šampon. Moje vlasy umyl úplně stejně jako běžné bezsilikonové šampony z drogerie, a proto bych si ho, i vzhledem k jeho ceně, sama nekoupila.

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Souffle d’Or kondicioner 190 ml plné balení, 319 Kč

kondicioner

Díky třpytivému kondicionéru se vaše vlasy budou mnohem snáze rozčesávat. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Kondicionér téže řady je menší a dražší než jeho kolega šampon, jeho vůně i praktické balení jsou totožné, třpytky opět hravě smyjete. Veliké plus vidím ve složení, opět zde nenajdeme silikony ani parabeny, což je u kondicionéru velmi nezvyklé. Navzdory absenci silikonů se vlasy rozčesávají hladce a připadají mi o hodně lesklejší. S kondicionerem jsem spokojená, ale opět musím říct, že bych si ho za jeho cenu nekoupila. V téže kategorii znám i lepší.

Catrice Gelová rtěnka Ultimate Shine 060 3,5 g plné balení, 104 Kč
Pokud jste fanynka takto výrazných růžových odstínů, rozhodně rtěnku od Catrice vyzkoušejte. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Pokud jste fanynka takto výrazných růžových odstínů, rozhodně rtěnku od Catrice vyzkoušejte. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Gelová rtěnka příjemně voní, pohodlně se nosí a rty nevysušuje. Její veliké mínus (a  současně mínus celého Ladyboxu) vidím v personalizaci. Podle mého by věc jako rtěnka personalizovaná být měla a pokud ne, box by měl obsahovat neutrální, nenápadný odstín. Odstín rtěnky Catrice 060 je ale bohužel velice výrazný, křiklavě růžový, a pro mne na veřejnosti tudíž nenositelný, zůstane tedy, bohužel, nejspíš navěky zavřená v šuplíku.

Řasenka Better Than False Lashes Black 12 ml plné balení, 114 Kč
Průměrná řasenka za nízkou cenu. Pokud si na speciální řasenky nepotrpíte, bude ta pravá pro vás. Zdroj: Petra Krejčířová (Generace21)

Průměrná řasenka za nízkou cenu. Pokud si na speciální řasenky nepotrpíte, bude ta pravá pro vás. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Řasenka je záležitost klasická a v boxu snad nikoho urazit nemůže. Jsem šťastnou majitelkou řas poměrně dlouhých a hustých, takže si vystačím i s těmito levnějšími kousky a z Catrice mám tedy radost. Hodnotím ji jako lepší průměr, i když mám raději kartáčky plastové, její klasický hustý mi příliš nevadil. Neopadává a nerozmazává se, bohužel ale řasy dost slepuje, je tedy nutné je po aplikaci ještě pročesat suchým kartáčkem nebo rozdělit párátkem, což občas může zabrat dost času. Doporučila bych ji majitelkám delších řas, které nepotřebují příliš úpravy. S krátkými a řídkými řasami však může nadělat více škody než užitku.

Skin79 Face Sheet Mask 20 ml plné balení, 30 Kč

tea tree maska

S maskou od Skin79 můžete v klidu relaxovat a nestarat se o dlouhé smývání. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Když byl předesílán produkt od Skin79, každou z nás napadlo jediné – BB krém! Bohužel jsme ale v boxu našly „jen“ obličejovou masku. Výhodou je její aplikace – přiložíte na obličej, necháte působit, sloupnete a zbytky vmasírujete do pleti. Pěkně pleť hydratuje a vyhladí, ovšem nejedná se o dlouhodobější efekt . Je velmi příjemná na domácí relaxaci a velice pohodlně se aplikuje, takže by mi nevadilo ji vyzkoušet znova.

Zhodnocení

Box vzhledem k počátečnímu očekávání hodnotím jako lepší průměr. Nevadilo by mi vyzkoušet produkty jen v cestovních baleních, ale naopak jejich širší škálu. Rozhodně bych potom pracovala na personalizaci – nenositelný odstín rtěnky je bohužel něco, co úplně ubíjí její potenciál. A ano, ráda bych v boxu potkala asijský BB krém 🙂

Pro více informací navštivte oficiální stránky či Ladybox na Facebooku. My firmě za zaslání děkujeme.

Zdroj perexové fotografie: Facebook Ladybox

Petra Krejčířová

Student, nenapravitelný idealista, milovník umění a veškeré elegance starých časů.

Zanechte komentář