Rok se s rokem sešel…

V obraze / 17.11.2013

A my slavíme první narozeniny. Kam jsme se za tu dobu dostali?

Je to přesně rok, kdy Generace 21 otevřela svoji pomyslnou bránu a pustila se do světa. Na začátku stálo pár lidí, kteří sebrali odvahu a nebáli se jít si za svým snem a svými názory. Chtěli vytvořit prostor podle svých představ, který bude reprezentovat naši generaci. Generaci 21. století, protože právě do ni spadá většina našich životů.

O co jsme bohatší?

Za ten rok, který jsme už ušli, se změnilo mnohé. Někteří nás opustili, ale celkově se naše řady rozrostly. Všichni máme co říct a chceme, aby to bylo slyšet. Ať už se zajímáme o novinky v jakékoli oblasti, vždy přinášíme témata, která se nás dotýkají a která nás zajímají. A zajímají i vás! Na naší facebookové stránce vás je už více než 1400 a my jsme rádi, že je vás tolik.

Naše cesta pokračuje. Zdroj: Jonas Konski Østergaard, sxc.hu

Naše cesta pokračuje. Zdroj: Jonas Konski Østergaard, sxc.hu

Píšeme, protože nás to baví, protože máme svoje názory a nechceme je v sobě dusit a bát se je říct nahlas. Píšeme pro sebe, ale i pro vás všechny, kteří jste tu s námi. Rádi pro vás připravujeme soutěže a s radostí vyhlašujeme jejich vítěze.

Nejsme bohatší jen po faktické stránce – o nové fanoušky, o napsané články, sjednané spolupráce a získané partnery. Našli sami sebe, jsme bohatší o zkušenosti, o nové podněty, informace. Pořád se učíme, zjišťujeme a zlepšujeme se. A hlavně jsme našli skvělou a spolupracující partu lidí s podobnými zájmy a názory.

Prošli jsme spolu s vámi celý rok. Vloni jsme tu stáli připraveni udělat ten velký krok, dnes jsme připraveni jít do dalšího společného roku, který bude zase o něco lepší, než ten předchozí. Protože pořád máme co říct! 

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Jana Brouková

Jana Brouková

Chcete být také V obraze? Zaujalo vás něco a chcete se k tomu vyjádřit? Napiště mi na jana.broukova@generace21.cz

Zanechte komentář