Sleek logo

SLEEK: barevné šílenství

Krása a móda / 17.11.2013

Získává si slečny, ženy i dámy po celém světě. Nabízí bláznivé a nekonvenční možnosti. Ano, řeč je o Sleeku. Že nevíte, o co jde? Čtěte dál.

Sleek je britská značka dekorativní kosmetiky, která si získává svou kvalitou a širokou škálou produktů kromě maskérů a kosmetiček i úplně obyčejné ženy po celém světě, a to i díky poměrně dostupné ceně svých výrobků. Stačí na internetu zadat www.lovelyhair.cz nebo www.cosmetics4you.cz a můžete vybírat z široké škály produktů a barev. A co vlastně značka Sleek nabízí? 

Lovelyhair

I Petralovelyhair má na svém e-shopu produkty od Sleeku.
Zdroj: www.lovelyhair.cz

Všechno, na co si jen vzpomenete. Tvářenky, rtěnky, ale hlavně známé paletky očních stínů, které seženete i pod hranicí tří set korun! Získat můžete paletku neutrálních odstínů, ale i naprosto šílených barev nebo i sadu s barevnými bázemi pod oční stíny, které prodlouží jejich výdrž a díky kterým dosáhnete daleko sytějších barev. Všechny oční stíny se vyznačují opravdu kvalitní pigmentací a neprášivostí. Paletky obsahují stíny jak třpytivé, tak matné. Třpytivé jsou svou konzistencí až máslovité, což jistě ocení většina žen.

Sleek Ultra Mattes V2

Tato paletka nese název Ultra Matte V2 a je jednou z celomatných podzimních paletek.
Zdroj: www.kosmeticky-svet.cz

V neposlední řadě se hitem stávají i tzv. Pount painty. Jedná se o barvy na rty v tubičce od lesku, avšak oproti běžným leskům jsou desetkrát více pigmentované. Stačí naprosto malá kapička a natřete s ní celé rty. Barvy se používají hlavně na příležitosti (jako např. různé karnevaly či plesy), kdy toužíte po velmi syté barvě. Samozřejmě Sleek nabízí i méně nápadné odstíny,  kterými se nemusíte bát doplnit i své denní líčení.

Pount Paint Sleek

Barvy na rty Pount Paint.
Zdroj: www.thepinkladyblog.com

V blogerském světě se nyní vyskytuje mnoho recenzí a článků na produkty této kvalitní značky, proto radíme vždy před objednáním některého z produktů kouknout na tzv. swatche (jedná se o ukázku barev na ruce, na rtech, na oku nebo na tváři) a přečíst si pár postřehů. Mnohdy to opravdu pomůže zorientovat se ve výběru.

Vlastníte něco od této bezvadné značky? Jak jste spokojené?

Zdroj perexové fotografie: store.beautytreats.co.id

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář