Svlékni se, miláčku

Vztahy / 31.12.2013

Jak na sexy domácí striptýz? Inspirujte se našim článkem navíc s pěti skvělými ukázkami a tipy na výběr hudby.

Připravili jsme si pro vás odlehčený silvestrovský speciál.Venku je nevlídné počasí, které sice zimu z daleka nepřipomíná, ale  teploty klesají a aktivit ubývá. Ven vás to už netáhne, ale co dělat pořád doma?

Pokud chcete partnera příjemně překvapit a máte trochu odvahy, zkuste domácí striptýz! Nezáleží, jestli chcete zpestřit dlouholetý vztah nebo překvapit partnera ještě ve víru zamilovanosti.A že nevíte jak na to? My vám poradíme! Stačí se odhodlat, nestydět se, sáhnout v šatníku po něčem odvážnějším, nazout podpatky, navodit příjemnou atmosféru a může se začít!

Co budete potřebovat?

Černé prádlo je zárukou úspěchu. Zdroj: foter.com

Černé prádlo je zárukou úspěchu. Zdroj: foter.com

Sexy vzhled

Nemusíme si nic nalhávat, muži v první řadě ocení především vizuální stránku celé věci, důkladná příprava je nezbytná. Sáhněte po sexy, padnoucím a lichotivém prádle, jaké přesně bude, to záleží už pouze na vašem vkusu.

„Každá žena by měla investovat do dokonale padnoucí soupravy z černé krajky. Sluší to každé, říká ikona současné burlesky Dita von Teese.

Výběr svrchního oblečení je také důležitý, je lepší vyvarovat se svršků, které se přetahují přes hlavu, mohly byste si zničit účes, make-up a v tom horším případě i ztratit stabilitu. A co si obout? Boty na podpatku udělají zajisté dobrou službu, krásně prodlouží siluetu a budete se cítit sexy, jen se vyhněte takovým, ve kterých se stěží udržíte na nohou, ty by na ladnosti vašim pohybům vůbec nepřidaly.

Dobré nasvícení, atmosféru a načasování

Přímé ostré světlo určitě nikomu na kráse nepřidá, tlumené světlo dokáže zázraky a světla svíček ještě větší. Striptýz není návštěva u zubaře, kterou chcete mít rychle za sebou. Načasování je pekelně důležité, vše má svůj čas, protáhnout striptýz  a tím i oddálit touhu nemusí být vůbec na škodu.

Zbývá už jen navodit tu správnou atmosféru, pustit tu správnou hudbu, usadit muže a zavelet: jen dívat a nesahat!

Svůdnou hudbu pro vaši show

Možná se budete divit, ale skvělou volbou při výběru hudby ke striptýzu jsou rockové pecky, ve kterých najdete drive střídající se s klidnějšími pasážemi, které přidávají na napětí, která část oblečení zrovna odletí. Rozhodly jste se jít do striptýzu a nevíte po jaké hudbě sáhnout? Inspirujte se od nás!

Přinášíme vám pět úžasných hudebních tipů, se kterými půjdou svršky rychle a snadno dolů!

 1)  ANNIE LENNOX – LITTLE BIRD

Píseň se objevila také ve filmu Striptýz s krásnou Demi Moore v hlavní roli.

2) JOE COCKER – YOU CAN LEAVE YOUR HAT ON

Evergreen všech striptýzových písní a Kim Basinger ve filmu 9 a půl týdne.

3) AC/DC – SHE’S GOT THE JACK

I s AC/DC to můžete rozbalit! Klip je mixem hudby od AC/DC a videem od White Stripes se svůdně se vlnící Kate Moss.

4) LENNY KRAVITZ – AMERICAN WOMAN

Erotický náboj Lennyho Kravitze musí dostat každého.

5) MARVIN GAYE – SEXUAL HEALING

Na závěr erotikou nabitá hitovka od Marvina Gaye.

Láká vás to? Pokud ano a náš článek vás navnadil, tak směle do toho. V případě, že už máte vybráno, jakým vzhledem oslníte, jakým tancem zazáříte a vaše rozpaky se rozplynuly jako pára nad hrncem, není proč čekat.

A pokud se to nepovede? Nevadí, je třeba nebrat se až tak vážně. Co se tomu společně zasmát? Zaseknuté zipy, uvěznění v těsných svršcích, které nejdou dolů a vy pak nevidíte, špatný balanc, pády. A máte hned námět na vtipnou historku, na kterou budete rádi vzpomínat a možná ještě raději ji vyprávět.

Zdroj perexové fotografie: foter.com

Lucie Hudcovičová

Lucie Hudcovičová

„Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.“ - Jan Werich. Já pevně věřím, že se trefím. Jsem věčný optimista a tak trochu malý zmatkář, mám ráda smích, dobrou společnost a nové výzvy, což psaní zcela určitě je.

Zanechte komentář