Jak oslavit výročí?

Jak originálně oslavit výročí ve vztahu?

Osobní rozvoj Vztahy / 17.11.2013

Máte partnera nebo partnerku, ale nevíte, jak oslavit vaše výročí?

Při příležitosti našeho ročního výročí od spuštění tohoto portálu jsme se za sekci vztahy zamysleli nad tím, jak originálně oslavit vztahová výročí!

Chcete své polovičce udělat radost, abyste společně pěkně oslavili třeba první výročí vašeho vztahu, ale nic vás nenapadá? Pokusíme se vám dát několik tipů.

Romantika v Paříži

Patříte mezi ty, kteří mají rádi romantiku ve dvou? Svíčky? Víno? Večeře? Pak je pro vás Paříž to pravé ořechové. Je tam tolik míst, na která byste měli zavítat se svou drahou polovičkou. A co třeba výroční polibek pod Eiffelovou věží?

Miluji, když můžu být se svým přítelem. Proto slavíme naše výročí měsíčně. Někteří přátelé se mi kvůli tomu smáli, ale co je na tom? Já si to užívám, že můžu svému partnerovi každý měsíc a vlastně každý den dávat najevo svou lásku,“ řekla Peťa ze Zlína.

Udělejte si krásný víkend v Paříži. Zdroj: foter.com

Udělejte si krásný víkend v Paříži. Zdroj: foter.com

Večer v dresu oblíbeného sportovního týmu

Díváte se s partnerem/partnerkou na váš oblíbený sportovní tým v televizi? Společně fandíte? Proč nepřekvapit partnera skvělou večeří, dobrým ročníkem vína nebo lahví piva a voňavým popcornem. Když se vám nechce nikam ven, mezi lidi, pak je tato varianta ideální, protože máte svůj komfort a soukromí u sebe doma. Proto se nemusíte nijak omezovat.

Možná jsme se svou přítelkyní blázniví, ale oba milujeme zahraniční fotbal. Velmi často se spolu díváme na zápasy. A naposledy pro mě vymyslela malou večeři, nějaké dobroty a dali jsme si víno. Pak jsme si oba dali nohy na stůl a užili si spolu skvělý večer podle našich představ,“ řekl Lukáš z Krmelína.

Splněný sen

Výročí by mělo být něčím jiné než ostatní dny. Zároveň by ale všechny dny ve vašem vztahu měly být kouzelné a měly by vás samozřejmě naplňovat. Vztah není jen o tom, abyste se vodili za ruce, dávali si polibky. Je to taky o tom, jak nasloucháte tomu druhému. A pokud posloucháte dobře, pak přijdete na to, po čem vaše láska touží. A když nevíte, čím udělat radost v den výročí, tak už určitě vědět budete – splňte životní sen. Na to partner/partnerka určitě jen tak nezapomene.

Nejen, že uděláte radost svému partnerovi, ale sami si odpočinete! Zdroj: foter.com

Nejen, že uděláte radost svému partnerovi, ale navíc si i sami odpočinete! Zdroj: foter.com

[two_third]

Jak vymyslet tu správnou oslavu společného výročí?

• naslouchat svému partnerovi

• snaha dát najevo partnerovi jeho výjimečnost

• snaha překvapit

• touha udělat radost

[/two_third]

Pivní lázně

Dalším tipem z naší redakce jsou pivní lázně. Proč? V čem je to originální? Už jen v tom, že se koupete v určité pivní směsi, což je netradiční. Super je, že si můžete vybrat, zda budete relaxovat společně v jedné místnosti, nebo zda chcete být raději odděleně, protože se stydíte. Navíc se nejedná zrovna o drahou záležitost, takže je to vcelku otevřená možnost, kterou si můžete dovolit.

Výročí – žádost o ruku

Už jste se svým partnerem či partnerkou dlouhou dobu? A chtěli byste se už vzít, protože po tom oba toužíte? Pak překvapení v podobě žádosti o ruku a prstýnek – to je snad to nejkrásnější, co si člověk může přát. Tato varianta je častější u mužů, ale dveře nejsou zavřeny ani ženám. Máte tu odvahu? Máte tu motivaci? A máte potřebu? Pak požádejte svou partnerku, partnera o ruku. Dejte najevo, že už se chcete vdávat nebo ženit. Bude to nejkrásnější výročí ve vašem životě.

 Zdroj perexové fotografie: sxc.hu

Denisa Jelínková

Denisa Jelínková

Miluju barvy, hudbu, focení a psaní. Možná se stanu jednou spisovatelkou - takovou, která bude po večerech vysedávat v houpacím křesle a psát a psát a psát. Fotografování je mou srdeční záležitostí - fotoaparát jsem dostala jako dárek ♥ Takže si užívám každé cvaknutí.

Zanechte komentář