Buďte v posteli bohyní!

Vztahy / 3.12.2013

Po čem muži touží?

Být v posteli vášnivá a toužit po sexu se svým partnerem je mnohdy půlka spokojeného vztahu.

Kolik mladých dívek a vdaných žen prožije nevěru svého partnera? Je jich nespočetně mnoho. Ale jaké jsou důvody tohoto podvádění? Ne vždy za tím stojí jen ten oblíbený a u mužů silnější chtíč.

Pozor, zakopaný pes může být i někde jinde – celková nespokojenost ve vztahu, hádky nebo neustálé kontroly ze strany partnerky. Jistě, ale v mnoha případech za tím stojí nudný nebo žádný sex. Proč to tedy, dámy, nezměnit? Každá z vás může být v posteli bohyní, stačí jenom odhodit zábrany, ostýchavost a naplno si milování se svým partnerem užít.

Šokující zjištění:

Nevěru přiznalo 37 %  žen a 26 % mužů.

Z věkového hlediska jsou nejnevěrnější mladí lidé ve věku 20 až 24 let – 32 %. Nicméně rozdíly zde jsou minimální. V ostatních zkoumaných věkových skupinách (15 – 19 let a 25 – 29 let) přiznalo nevěru 31 %.

Lehce ve prospěch žen hovoří osobní zkušenost s nevěrou. Na vlastní kůži ji u partnera zažilo 24 % žen, zatím co s nevěrnou partnerkou se setkalo o 2 % mužů méně.

Buďte především sexy!

Představte si, že sex s partnerem postupem času opadl a vy se budete snažit tento problém odstranit. Už samotná snaha bude oceněna. Není na škodu využít příjemného večera a překvapit svého milého v sexy prádélku nebo nějakém erotickém oblečku. Ať už to bude kostýmek neostýchavé sexy učitelky v brýlích, tanečnice na vysokých podpatcích nebo rozkošné zdravotní sestřičky s podvazky, rozhodně sklidíte velký úspěch. Tímto se jednoznačně strefíte do černého!

Předehru chtějí i muži

Asi každé ženě se líbí, když je partner v posteli vnímavý a plně se jí věnuje. Předehru už bere téměř každá žena jako samozřejmost. Nemyslíte ale, že i muž si zaslouží trochu pozornosti? Ne každá partnerka je ochotna přistoupit k orálnímu sexu – muži to ale milují! Bohužel v dlouhodobém partnerském vztahu se jim ho až tolik nedostává. Není to přece nic nechutného či nehygienického, právě naopak, děláte to svému příteli, kterého milujete a pokud do toho partnerka vloží tu správnou snahu a vášeň, může se to líbit i jí samotné. Zkuste to a samy uvidíte.

I muž si zaslouží trochu vaší pozornosti. Zdroj: foter.com

I muž si zaslouží trochu vaší pozornosti. Zdroj: foter.com

A kde jsou hranice nevěry?

Pro většinu žen (58 %) je líbání jasná nevěra, 10 % žen navíc pokládá za podvádění už samotný flirt. Líbání považuje za nevěru i  47 % mužů, flirt pak 13 % mužů.

Obě pohlaví se shodují (75 % žen a 76 % mužů), že by nevěru byli za některých podmínek ochotni odpustit. Jako absolutně nepřípustnou ji chápe 16 % žen a 17 % mužů.

Nebuďte v posteli leklá ryba

Pokud jste s partnerem ve fázi, kdy váš sexuální život upadá a vy se snažíte ho oživit, využijte jakýchkoli rad, které se vám zalíbí. Snažte se, abyste si užili sex oba. Pokud se uvolníte a milování se svou drahou polovičkou se vám líbí – dejte to najevo! Ukažte, že si sex dokážete naplno užít a že je váš partner skvělý milenec. Nikde není předepsáno, že musí být u sexu hrobové ticho. Ti odvážnější mohou u milování zkusit i nějaká pobízivá slova. Vaše milování, v některém případě nutná povinnost v manželství, se poté může změnit na vášnivý a nezapomenutelný sex.

Lákal vás váš přítel na netradiční sexuální praktiky, jako je například anální sex, ale vy z toho máte panickou hrůzu? Zkuste si o tom promluvit, zjistit potřebné informace a udělat partnerovi radost. S kvalitní předehrou může přijít chvíle, kdy se to oběma začne líbit a mnohdy se k této praktice budete vracet.

Každé zpestření váš partner ocení. Zdroj: foter.com

Každé zpestření váš partner ocení. Zdroj: foter.com

Pokud jste ale zjistili, že to opravdu není váš šálek kávy, nevadí, nahraďte to jiným zpestřením. Váš partner to jistě pochopí. Mnoho párů si například oblíbilo sex na veřejnosti, ať už na veřejných záchodcích či v převlékacích kabinkách. Ten strach, že vás někdo objeví, vám dodá ještě větší vzrušení. Není také na škodu zaměnit občas jemné milování za pořádný sex! Zkuste ve vaší posteli použít pouta nebo si zkrátka ukažte, kdo právě velí!

Jistě mi dáte za pravdu, že pokud změníte váš stereotypní sexuální život, tak váš partner nebude mít potřebu vyhledávat tělesné sblížení v jiné posteli. Nezapomínejte ale také pracovat na vztahu samotném – jak už bylo řečeno, ne vždy za nevěrou partnera stojí touha po lepším sexu. Je především důležité chtít. V tom je tajemství úspěchu.

 Zdroj perexové fotografie: foter.com

Eliška Petrová

Eliška Petrová

Jsem studentkou vysoké školy. Do mých prioritních koníčku bych zahrnula sport, literaturu a také zábavu s přáteli jako každý student v mém věku. V budoucnu bych ráda pracovala v oblasti kultury či médií.

Zanechte komentář