Holstee jako životní kouč

Design / 15.11.2013

Získejte vášeň a chuť žít život naplno a svobodně. Manifest Holstee vám ukáže tu správnou cestu.

Naši předkové nám zanechali spoustu moudrých citátů, které obletěly svět křížem krážem a už odpradávna motivují lidi k tomu, co je baví a co milují. Málokde ale narazíte na plakáty nebo pohlednice, které v sobě skrývají tajemství spokojeného a šťastného života zabaleného do netradičního typografického designu.

Pohlednice ať už s vtipným nebo poučným citátem potěší každého. Zdroj: shop.holstee.com

Pohlednice ať už s vtipným, nebo poučným citátem potěší každého. Zdroj: shop.holstee.com

Stačí mít nápad

S těmito tištěnými radami do života přišli bratři MikeDave Radparvarovi v roce 2008 a jejich prvním kouskem bylo triko s našitou kapsou, od kterého se odvíjí samotný název – anglicky „holster“ jako pouzdro nebo kapsa a ,,teeshirt“ jako tričko. Původním nápadem bylo tvořit designové oblečení a doplňky z přírodních materiálů, ale kvůli menší poptávce bylo třeba víc zariskovat. Aby se mohli naplno věnovat svému společnému snu, skončili oba s prací a společně s jejich kamarádem Fabianem začali budovat dlouhou a strastiplnou cestu Holstee manifestu. Společným sepisováním svých životních cílů, vášní a motivací nechali vzniknout něco zcela nevídaného.

Zpočátku se jejich soupisy životních postojů tiskly na menší dárkové kartičky, ale čím hlouběji sahali do své mysli a otevřeně své cíle prezentovali, tím většího prostoru k tomuto poselství bylo třeba. S novým námětem přišla Rachael Bereshová, která pozvedla kolekci hodnot a myšlenek do většího měřítka v podobě plakátů, které se staly nejvíce vyhledávanými plakáty roku. Díky zajímavému designu, kde slova a věty mají různou velikost písma, vás plakát ihned osloví.

Je dobré mít inspirativní palkát stále na očích. Zdroj: shop.holstee.com

Je dobré mít inspirativní plakát stále na očích. Zdroj: shop.holstee.com

Stereotyp se nepřipouští

Není to tak, že by si kluci splnili sen a tím to končí. Neustále na svém snu pracují se svým týmem a vytvářejí stále nová motta, která vás donutí zamyslet se nad svým životem a postojem, jenž k němu zaujímáte. Na trhu předvedli nástěnné dekorace s typografií,  plakáty s dřevěným orámováním, pohlednice, kartičky a momentálně vytváří i motivační hesla s obrázky.

Najděte si svůj motivační text, který vám dodá optimismus na stránkách Holstee.

Z životních hesel Holstee máte pocit, jakoby se vám vkrádaly do myšlenek a zakořenily tam ve svém pravém významu. Zmíněná hesla na plakátech jsou odrazem sebepoznání, které mnohým z nás chybí. Dejte životu šanci, aby se vám předvedl tak, jak se líbí vám a nikomu jinému.

Značka Holstee vyrábí i produkty s přírodních materiálů. Zdroj: shop.holstee.com

Značka Holstee vyrábí i produkty z přírodních materiálů. Zdroj: shop.holstee.com

Zdroj perexové fotografie: shop.holstee.com

Anna Kovárová

Anna Kovárová

S láskou pro design jsem se narodila, ale lásku ke psaní ve mně vzbudila Generace 21. Jsem ráda, že jsem našla zalíbení v tom co dělám :-)

Zanechte komentář