Je ti teplo, děvče?

Krása a móda / 8.11.2013

Dvě zimní kolekce tenisek Chuck Taylor All Star Dainty Winterized a Climber.

Značka Converse nedávno nově uvedla hned dvě stylové kolekce kotníčkových tenisek. Nesou názvy Chuck Taylor All Star Dainty Winterized a Climber. Jaká je hlavní výhoda těchto botiček? Především teplý kožíšek, díky kterému můžete nosit conversky i do třeskutých mrazů.

Dámský model z kolekce Climber. Zdroj: PR Converse.

Dámský model z kolekce Climber. Zdroj: PR Converse

Tenisky Converse jistě nemusíme sáhodlouze představovat. Tenisky s logem hvězdy zná snad každý. Nosí je lidé obou pohlaví i jakéhokoliv věku či povolání. A čím to je? Jejich pohodlností a nadčasovostí. Značka také vyrábí limitované modely, které si vždy rychle získají srdce svých fanoušků.

Dámské tenisky Dainty z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse.

Dámské tenisky z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse

Teplo a pohodlí „až“ na prvním místě, to je mottem obou zimních kolekcí tenisek nesoucích název Chuck Taylor All Star.

Jednotlivé modely tenisek  z kolekce Chuck Taylor All Star Dainty Winterized mají neutrální barvy. Doplní tak jakýkoliv outfit a vy tedy nemusíte vůbec omezovat svou kreativitu v oblékání. Botičky z kolekce Winterized jsou vhodné pro ty, „​kdo se chce i v zimě nadnášet, sledovat za sebou útlé stopy na zasněžených chodnících a přitom se hřát v teple.“ O teplo vašich nožek se postará semiš, ze kterého jsou boty vyrobené, a teploučký kožíšek.

Vyšší verze modelu z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse.

Vyšší verze modelu z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse

Modely z kolekce ​​Chuck Taylor All Star Climber mají pevnou a stabilní podrážku, a tak pro ně není problémem jakýkoliv povrch. Vroubkování navíc zabrání pádu nejen na ledě. Můžete si pořídit klasickou kotníčkovou nebo zvýšenou verzi. Barvy jsou opět jednoduché a neutrální. Pokud jste tím, „kdo má vyšší ambice, které míří do jiných nadmořských výšin nebo k udržení podrážek při zemi, patří vám ​​Chuck Taylor All Star Climber.“

Nižší verze modelu z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse.

Nižší verze modelu z kolekce Winterized. Zdroj: PR Converse

Tenisky z obou kolekcí se vyrábějí v černé, šedé, hnědé, béžové a temně rudé barvě. Pořídíte je například na Urban Store nebo ve vybraných prodejnách Baťa či Destroy. Můžete také zabruslit do e-shopů Ipery, Shoezz nebo BlackComb.

Více informací naleznete na adrese www.conversecz.com.

Zdroj perexové fotografie: PR značky Converse (upraveno)

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář