Vyrazte s námi na párty: swingers párty!

Vztahy / 21.11.2013

Sexem nabitá atmosféra, vzrušení a spousty nahých těl – ano, to je swingers párty! Někdo preferuje výměnu partnerů, někdo se jí brání a někdo se jen rád dívá. 

Swingers znamená dobrovolný sexuální styk nebo sexuální hrátky mezi více heterosexuálními páry a jednotlivci, ať už v pohodlí domova či speciálních klubech.

Swingers má mnoho pravidel a mnoho druhů. Mnohé páry preferují soulož s partnerem, se kterým přišli do klubu, bez jakéhokoliv vyměňování partnerů. Ti další se rádi střídají a zkouší nové a nepoznané a někomu stačí se jen dívat.

Swingers přišlo z USA!

Dostupné informace hovoří o zárodcích dnešního swingers již v dobách druhé světové války v USA.

Prvopočátky swingers se objevily v rodinách amerických vojenských letců. Muži, kteří byli nuceni se na sebe při výkonu služby maximálně spoléhat, si mezi sebou vytvořili velmi pevná pouta. Také jejich manželky, bydlící v blízkosti vojenských základen, měly mezi sebou pevná přátelství, jelikož zůstávaly dlouhé dny samy doma, pečovaly o domácnost a měly pouze jedna druhou, spřízněnou duši. Tato důvěrná atmosféra panující v těchto domácnostech se přenesla přirozeně i do oblasti sexu.

Výměna manželek se stala běžnou, morálně přijatelnou a tolerovanou záležitostí. K většímu rozšíření swingování došlo v 60. letech minulého století, a to také díky vynálezu antikoncepční pilulky.

V českých luzích a hájích jsou swingers dýchánky stále ještě v počátcích, nejvyšším počtem klubů nabízejících swingers párty v Evropě se pyšní Německo, Anglie a Francie.

Netradiční zábava. Zdroj: foter.com

Netradiční zábava. Zdroj: foter.com

7 základních pravidel swingers párty!

  1. Vstup mají pouze osoby starší 18 let v perfektní zdravotním stavu.
  2. Při vstupu do klubu nesmíte být pod vlivem alkoholu či jakýchkoliv jiných omamných látek.
  3. Vše je na základě dobrovolnosti a vzájemné dohody, nikdo vás nesmí do ničeho nutit, ne znamená opravdu ne.
  4. Je zakázáno pořizovat jakékoliv záznamy z těchto akcí.
  5. Kluby dbají na pravidla bezpečného sexu, v každé místnosti klubu jsou proto připraveny prezervativy.
  6. Samotní muži mají vstup do klubu zakázán, mohou přijít jen v doprovodu partnerky!
  7. Samotné ženy jsou naopak v klubu vítány, co vy na to, dámy?
Jen pro odvážné. Zdroj:foter.com

Jen pro odvážné. Zdroj: foter.com

Vítejte a stud nechejte radši doma!

VĚDĚLI JSTE?

Že některé kluby vyžadují při registraci zaslání fotografie? V pravidlech každé swingers párty se totiž uvádí, že vzhled účastníka nesmí vykazovat žádnou výraznou fyzickou odchylku od normálu.

Když už se odhodláte k návštěvě klubu, kde se konají swingers párty, udělejte si malý průzkum. Tyto kluby jsou pouze ve větších městech, samozřejmě nejvíce jich najdete v Praze. Musíte se nejdřív zaregistrovat.

Kluby, kde swingers párty probíhají, jsou vybaveny vlastním barem, salónky, pokoji, šatnami, sprchami a mnohdy i bazénem a vířivkou. Pro nováčky, kteří se prozatím nechystají jít přímo do akce, mají některé kluby tzv. voyeur místnost, kde se dá vše nerušeně sledovat zpovzdálí. Stydlíni mohou využít také škrabošky!

Cena za rozkoš

Ceny vstupu do klubu se v pátky a o víkendech pohybují okolo 1000 Kč za pár – muž a žena. V průběhu týdne je cena za vstup o něco nižší, a to kolem 700 Kč. Jelikož  ženy jsou v těchto klubech vítány vřeleji než muži, mají vstupy někdy zdarma nebo pouze za symbolickou částku.

Muži sami do klubu nesmí, pouze v doprovodu ženy, výjimkou jsou tzv. akce Gang bang, při kterých se předpokládá převaha mužů. Při těchto akcích jde především o styk či hrátky více mužů s jednou ženou. Chcete chodit pravidelně? Není problém. Pokud se vám tato aktivita zalíbila, kluby nabízejí akce pro své věrné zákazníky, například si můžete zakoupit permanentku.

Lepší sexuální život vs. rozchod?

Existují pouze dvě cesty, jakými se může vztah po návštěvách swingers párty ubírat. Tou lepší je opepření a zlepšení sexuálního vztahu partnerů. Tou horší variantou jsou výčitky a konec vztahu. I když je nutné si s partnerem domluvit jasná pravidla sexuálního chování před samotným vstupem do klubu, ne každý tuto zkušenost ustojí. Mnozí pohled na partnera provádějícího jakoukoliv sexuální aktivitu s někým jiným nezvládnou a odchod z klubu doprovází žárlivé scény a vztah se ocitne v troskách.

Swingers není určitě zábava pro každého, musíte mít v sobě dávku exhibicionismu a kuráže. Ať už jste znudění v partnerském vztahu, zvědaví a nebo se rádi ukazujete, swingers párty může být to pravé právě pro vás!

 Zdroj perexové fotografie: foter.com

Lucie Hudcovičová

Lucie Hudcovičová

„Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.“ - Jan Werich. Já pevně věřím, že se trefím. Jsem věčný optimista a tak trochu malý zmatkář, mám ráda smích, dobrou společnost a nové výzvy, což psaní zcela určitě je.

Zanechte komentář