Už znáte Trendbook.cz?

Krása a móda / 28.10.2013

Unikátní projekt, který spojuje svět blogerů a fashion bazar.

Trendbook.cz je místo, kde se mohou setkávat jak čeští a slovenští blogeři, tak i ti, co blog nevlastní. Najdete zde i bazar, kde blogeři nabízejí krásné kousky za pár korun. Na jednom místě si tak můžete přečíst všechny příspěvky svých oblíbenců i rozšířit svůj šatník.

Trendbook byl původně vytvořen jako uzavřená komunita pro blogerky a blogery. Těch zde najdete již více než 300. V současné době je ale otevřený i široké veřejnosti. Stačí se jednoduše zaregistrovat a můžete začít nakupovat i prodávat kousky, které již neunosíte. Příspěvky na blog ale mohou přidávat jen registrovaní blogeři, kteří prošli schválením.

O vzrůstající popularitě svědčí velký obsah článků, kterých zde najdete již přes 5 tisíc. Propojení s Instagramem navíc blogerům umožňuje sdílet své fotky. Projekt rovněž blogerům umožňuje vkládat vlastní články, čímž k sobě přitáhnou více čtenářů. Ti pak pomocí „srdíček“ hlasují pro své oblíbené příspěvky. Každý týden je pak zveřejněno 15 článků s označením TOP of the WEEK.

bloggers

Takto vypadá galerie blogerů. Zdroj: Trendbook.cz

Uživatelé také dostávají pomyslné „hvězdy“, např. za registraci, článek pyšnící se nálepkou TOP of the WEEK, ale i za prosté přihlášení na blog. Nasbírané „hvězdičky“ se pak dají využít k přesunutí vlastního článku na hlavní stranu, k vložení inzerátu nebo třeba k nahrání vlastního článku. Najdete zde ale i výběr TOP of the DAY.

Výhodou Trendbooku je jeho jednoduché přepínání mezi blogem a marketem. Celé uspořádání stránky je přehledné a umožňuje tak snadnou orientaci.

item

Market je snadno přehledný. Zdroj: Trendbook.cz

Trendbook je zkrátka unikátní projekt, který rozhodně stojí za vaši návštěvu. Nechte se zlákat a nakoukněte do světa blogerů i originálního bazaru.

A jak se líbí vám?

Zdroj perexové fotografie: PR Trendbooku

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentářVaše názory

  • Eiva Poppins

    Trenbook je fajn :). Jsem tam taky a díky němu jsem objevila několik blogů, které jsem pak začala sledovat.

    Eiva: Brighton (UK) Lifestyle Blogger