5 drobností, kterými jí uděláte radost!

Osobní rozvoj Vztahy / 7.12.2012

Nemusíte nutně utrácet za drahé večeře a třpytivé šperky. Přinášíme vám několik tipů, které vás budou stát minimální úsilí a efekt budou mít zaručený!

1. Vyfoťte si ji!

Přiznejte se, pánové – kolik fotografií své dívky máte v telefonu nebo v počítači? A kolik má ona vašich? Když vás příště přepadne otrávená nálada, až si vás přítelkyně bude chtít vyfotit, uvědomte si, že ženy si chtějí uchovávat vzpomínky a ve chvílích smutku si obrázky prohlížet. Stejně tak ale samy chtějí být fotografovány a uchovány tak v paměti svých milovaných. Až se příště sejdete, pochvalte jí její účes nebo líčení a na důkaz svých slov si ji zvěčněte na mobil. Uvidíte, že bude potěšená.

Tip pro pokročilé: Nastavte si fotografii vaší dívky jako tapetu nebo spořič.

2. Pohrajte si s jejím mazlíčkem!

Má vaše přítelkyně kočku, pejska nebo andulku? Pokud nejste zrovna alergický na chlupy či peří, zkuste věnovat pozornost jejímu zvířátku. Přineste mu pamlsek nebo hračku, dojděte s ním na procházku, pohrajte si s ním. Pro ženu je takové chování dobrým znamením, že se v budoucnosti budete chovat stejně hezky i k případným potomkům.

Tip pro pokročilé: Při další návštěvě zvěrolékaře svou přítelkyni a jejího mazlíčka doprovoďte a buďte jim oporou.

Dívka se psem

Cesta k jejímu srdci může vést přes domácího mazlíčka. Zdroj: photl.com

3. Kupte jí kosmetiku!

Nemusíte zrovna vykoupit drogerii, stačí přinést domů obyčejný krém na pleť. Bude mít radost, protože takový dárek rozhodně nečeká, předpokládá totiž, že se v těchto věcech nevyznáte. Nevíte-li si rady se značkou a druhem, porozhlédněte se v její koupelně, jistě objevíte přípravek, kterého už v lahvičce není moc a který co nevidět dojde. Přítelkyně ocení, že si takových věcí všímáte.

Tip pro pokročilé: Trošku vyzvídejte a zjistěte si od její kamarádky, po jakém dražším výrobku vaše přítelkyně velmi touží a ten jí pořiďte.

4. K narozeninám vymyslete něco originálního!

Použiji příklad ze života – můj kamarád své přítelkyni k pětadvacátým narozeninám nahrál a sestavil video, ve kterém jí přeje všechno nejlepší 25 lidí z jejího okolí. Není to drahá záležitost, chce to jen trošku času a kreativity a ta se ukrývá v každém chlapovi. Zkuste tedy zapnout mozkové závity a vymyslet něco, co nečeká a čím se bude chlubit před kamarádkami ještě hodně dlouho.

Tip pro pokročilé: Pokud už jste na takový krok připravni, zkuste ji požádat o ruku nějak netradičně. Inspirujte se třeba v následujícím videu:

5. Pochvalte jí něco, s čím není spokojená!

Pokud víte, že má vaše drahá komplexy, ať už ze svých stehen, uší nebo vlasů, dejte jí najevo, že její obavy jsou zbytečné. Ve vhodnou chvíli proneste, že tu či onu část jejího těla milujete a že vás vzrušuje. Problém je jen v její hlavě, chce se vám líbit a bojí se, že pro vás není dost dobrá, dejte jí tedy najevo, že jste s její postavou či obličejem nadmíru spokojeni.

Tip pro pokročilé: Onomu místu věnujte při milostné předehře velkou pozornost. Přítelkyně si tak spojí vaše vzrušení s doteky „tam“ a můžete tak pomoci k odbourání jejích komplexů.

Pánové, máte nějaké další triky, kterými své dívky obšťastňujete? Sem s nimi!

Zdroj perexové fotografie: deviantart.com

Zdroj videa: YouTube.com

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentář