Soutěžte s AleAle

Krása a móda / 1.11.2013

Vyhrajte originální šperk z dílny Aleny Chládkové!

V nedávném rozhovoru s tvůrkyní šperků jste si mohli přečíst o vinutých korálcích i samotné značce AleAle. Značka AleAle vznikla v roce 1999. Její výrobky pořídíte buď v kamenné prodejně na Malé Straně (Lázeňská 2) nebo e-shopu. Pokud máte rádi originální náhrdelníky, náramky, náušnice či jen malé přívěsky na řetízku, určitě si zde vyberete.

Nyní máte šanci vyhrát jedny náušnice FELICITY Mini Light. Zaručujeme vám, že s nimi budete k nepřehlédnutí. Autorské vinuté korálky skvěle doplní každodenní outfit i večerní róbu. Kovové díly jsou ze stříbra Ag 925. Jejich délka je 2,5 cm.

Dnes můžete vyhrát iginální handmade naušnice. Zdroj: aleale.cz (upraveno).

Dnes můžete vyhrát originální handmade náušnice. Zdroj: aleale.cz (upraveno)

A co musíte pro získání náušnic udělat? Je to velice jednoduché. Stačí, když nám do půlnoci 8. listopadu odpovíte na tuto otázku: Z jakého materiálu jsou vyráběny vinuté perly? Své odpovědi zasílejte na e-mail Soutez@generace21.cz.

Zdroj perexové fotografie: aleale.cz (upraveno)

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář