Monika Drápalová a její Free Circle kolekce na DBFW 2013

Krása a móda / 12.10.2013

Navštívili jsme páteční přehlídku Moniky Drápalové na 15. ročníku Designbloku a přinášíme vám čerstvé informace o kolekci Free Circle.

Spolupráce Moniky Drápalové se značkou Rose&Mary Fashion dala vzniknout kolekci s názvem Free Circle, která pracuje se současným městským životním stylem.

Přehlídka Moniky Drápalové předem slibovala spojení business dress code a funkční módy, která podpoří ušlechtilý zájem o ekologii a dovolí nám vyrazit do práce na normálním či elektrickém kole.

Na místech pro diváky show byly připraveny letáčky s informacemi o záhy prezentované kolekci a baterky, jež umožnily každému přihlížejícímu stát se součástí přehlídky a podpořit efekt reflexních materiálů, které byly na modely využity.

Třicátá léta ve formě pánských střihů doplnil i nádech let šedesátých. zdroj: Zuzana Marková, Generace 21

Kolekce Free Circle Moniky Drápalové. Zdroj: Zuzana Marková, Generace 21

V kolekci pracujeme s variabilitou jednotlivých modelů, s reflexními prvky a v neposlední řadě  kombinujeme sportovní funkční materiály, klasické elegantní střihy a nové technologie, díky kterým se vytváří napětí mezi minulostí a budoucností.

zdroj: informační leták poskytnutý pořadateli přehlídky

Celý několikaminutový program byl rozvržen do dvou částí, o jejichž příjemné prolnutí se postarala hudba. V té první nám představily modelky zábavné mini, které se před očima diváků vtipně přerodilydlouhé reflexní pláště. Pozadu nezůstala ani ležérní móda v pánském stylu, která se pomalu, ale jistě vrací i do českých skříní.

Aprílové počasí se příliš neřídí kalendářem a Monika Drápalová je připravená na dopolední slunce i odpolední déšť. zdroj: Zuzana Marková; Generace 21

Aprílové počasí se příliš neřídí kalendářem a Monika Drápalová je připravená na dopolední slunce i odpolední déšť.
Zdroj: Zuzana Marková, Generace 21

Momenty překvapení byly odměněny zaslouženým potleskem a  přišla řada na pánské modely, které nejvíce upoutaly dalším praktickým nápadem ve formě možnosti odložit padnoucí svršek coby batožinu, a to díky popruhům ukrytým v podšívce. Pánové ale předvedli i bermudy a příjemnou klasiku.

Stylové kousky z prezentované kolekce Moniky Drápalové vás ochrání nejen před nepřízní počasí, ale i únavnou všedností. zdroj: Zuzana Marková; Generace 21

Stylové kousky z nové kolekce ochrání nejen před nepřízní počasí, ale i únavnou všedností.
Zdroj: Zuzana Marková, Generace 21

Po konečné rekapitulaci všech modelů se publiku na pár okamžiků ukázala sama Monika Drápalová, na kterou se snesl zasloužený ohlušující potlesk.

Zdroj perexové fotografie: Zuzana Marková, Generace 21

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář