Bizarní sexuální úrazy

Vztahy / 13.10.2013

Přinášíme malou ochutnávku rozličných sexuálních zranění, od těch méně vážných až po ta smrtelná. Ano, i sex může zabít.

Co vše dokáže napáchat zvědavost a nezřízená vášeň? Lékaři sloužící na pohotovostech by jistě mohli vyprávět příběhy. Odřeniny, spáleniny, zlomeniny, natažené svaly, fraktury penisu, neidentifikovatelné předměty v útrobách těla, které nechtějí ven. To vše si lze přivodit vlastní nešikovností. 

Dle závěrů výzkumů uveřejněném deníkem Daily Telegraph má zkušenost s úrazem způsobeným sexuálními hrátkami až třetina sexuálně aktivní populace, ovšem statistiky týkající se četnosti sexuálních úrazů nejsou zcela přesné, ne každému totiž stud dovolí přijít se svým problémem až k lékaři.

Orálním sexem na věčnost

0010154226A-1920x1280

I ženy mohou narazit na nepříjemnosti. Zdroj: photl.com

Je-li prováděn orální sex u ženy tzv. cunnilingus, nesmí se do pochvy foukat vzduch. Existuje totiž riziko, že se dostane do krevního řečiště a poté dojde ke vzduchové embolii, která může ženu v několika vteřinách zabít.

Ovšem aby se tomu stalo, je třeba opravdu silný náraz vzduchu. Další příčinou vzduchové embolie může být také zavádění takových pomůcek do pochvy, které v žádném případě neslouží k sexu, jsou to např. mrkev, svíčky, mýdlo. Vzhledem k jejich nepravidelným tvarům dochází k tomu, že vzduch nemůže uniknout ven a tím vzniká vzduchová kapka, která se následovně vstřebá do krve.

ŠOKUJÍCÍ INFORMACE:  Věděli jste, že v Americe umírá na vzduchovou embolii každoročně 919 žen?

Sperma jako úhlavní nepřítel

Věděli jste, že každá 8 žena trpí alergií na sperma? Síla reakce je u každé ženy jiná, nejlehčí formy alergie provází příznaky jako svědění, podráždění či bolestivé močení. Nejsilnější formy alergie mohou vyvolat tzv. anafylaktický šok, což je život ohrožující forma alergické reakce. Ale ani alergie na sperma není překážkou pro úspěšné otěhotnění.

Fraktura penisu

Davejte si při sexu pozor. Zdroj: Photl.com

Davejte si při sexu pozor. Zdroj: Photl.com

Při každé pohybové činnosti se může člověk poranit, sex není žádnou výjimkou. Fraktura penisu je největším strašákem všech mužů.

Podle studie uveřejněné časopisem LiveScience dochází k frakturám penisu nejčastěji při nevěře, jelikož ta jde ruku v ruce se sexem na neobvyklých místech a za nezvyklých okolností. Nejčastěji k ní dojde přílišným namáháním penisu při souloži či neobratným manévrem partnerky, která ho může svým neopatrným nasednutím na ztopořený penis pohmoždit.  

Penis naplněný krví tento tlak nevydrží a dojde k natržení topořivých těles uvnitř penisu, následují otoky a namodrání penisu, je nutné ihned vyhledat lékařskou pomoc. Porucha erekce či pokřivení penisu, tyto následky se mohou důsledkem nevyhledání lékařské pomoci stát trvalými.

VÍTE, ŽE nejvyšší pravděpodobnost fraktury penisu je právě  při sexu na pracovišti?

Onanie

Podle zdrojů výzkumu uvedených v ilustrované encyklopedii příčin úmrtí Jak odejít na věčnost autora Michaela Larga je i onanie v některých případech smrtelná.

„V poslední době byly zaznamenány tři případy zabití elektrickým proudem u můžu středního věku, kteří při svých praktikách využívali fén. V roce 1980 pak jistý starší muž utrpěl infarkt, když onanoval s pomocí vysavače.“

Jak se vám to stalo? Zdroj: photl.com

Jak se vám to stalo? Zdroj: photl.com

Jak se Vám to proboha stalo?

Na závěr úraz, který nehledí na pohlaví – předměty zasunuté v útrobách konečníku. 

Zelenina, láhve, golfové míčky, kuličky a žárovky, s těmito předměty uvíznutými v konečníku vyhledávají postižení lékařskou pomoc nejčastěji.

Otázkou na závěr zůstává, jakou důstojnou odpověď zvolit po otázce ošetřujícího lékaře:„Jak se Vám to proboha stalo?“

 

Zdroj perexové fotografie: sxc.hu

Lucie Hudcovičová

Lucie Hudcovičová

„Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.“ - Jan Werich. Já pevně věřím, že se trefím. Jsem věčný optimista a tak trochu malý zmatkář, mám ráda smích, dobrou společnost a nové výzvy, což psaní zcela určitě je.

Zanechte komentář