Zadarmo do A studia Rubín? Soutěžte s námi!

Divadlo / 16.10.2013

Obohaťte svůj kulturní život a vydejte se na hru Kauza Salome do A studia Rubín. Když vyhrajete, máte to zdarma!

Režisér Daniel Špinar a dramaturg Petr Kolečko se nechali inspirovat hrou Oscara Wildea Salome a světlo světa spatřilo představení jménem Kauza Salome. Představení, které se zabývá rodinou dnešní doby.

Autoři si především vzali na paškál rodiny bohaté, ve kterých upřímné city postupně nahrazují hmotné dary a jakési prázdno. Špinar s Kolečkem se shodují, že dalším impulsem k napsání této hry byla reality show televizní stanice MTV, Super Sweet Sixteen, která ukazuje 16. narozeniny dívek z bohatých rodin.

Sám Daniel Špinar o představení říká: „Kolečkův text je nesnesitelně aktuální a značně provokativní svým propojením klasického biblického mýtu a současného mediálního zvěrstva. Je to hra o nebetyčné pýše, vycházející z obludného termínu tržní hodnota. To vše v lehce dekadentním hávu a la Wilde.“

Pavla Beretová a Ondřej Pavelka. Zdroj: A studio Rubín

Pavla Beretová a Ondřej Pavelka. Zdroj: A studio Rubín

Zaujalo vás toto představení? Soutěžte s námi a vyhrajte dva lístky na čtvrtek 31. října! Po představení se navíc můžete zastavit v divadelním baru, kde vás obslouží Ondřej Pavelka, který hraje jednu z postav této hry. Nechte se pozvat na drink slavným hercem, kdy jindy se vám to poštěstí?

Dva lístky na 31. října budou vaše, pokud správně zodpovíte otázku:

Kdo je režisérem představení Kauza Salome?

Své odpovědi zasílejte na e-mail soutez@generace21.cz a do předmětu napište heslo Salome. Na vaše odpovědi se budeme těšit do půlnoci v pondělí 21. října 2013.

Hodně štěstí!

Soutěž již byla ukončena. Vstupenky vyhrála Klára Petráčková. Gratulujeme!

Zdroj perexové fotografie: A studio Rubín

Barbora Švarcová

Barbora Švarcová

Najdete mě nejčastěji s knihou v ruce. Pokud nedržím knihu, snažím se držet tempo své rychlé chůze, protože neustále někam spěchám. Miluju hory v létě, na jaře i na podzim, jízdu na kole, pokud zrovna nemrzne. K přežití zimy mi pomáhají knížky a divadla.

Zanechte komentář