Jak být chtěná i v dlouhodobém vztahu

Osobní rozvoj Vztahy / 21.10.2013

Být stále chtěná v dlouhodobém vztahu, to je přáním každé ženy.

Většina dlouhodobých vztahů se ocitá v tom prokletém stereotypu. Na svou drahou polovičku si více a více zvykáte a stává se pro vás samozřejmostí, stejně jako vy pro něho. První zamilovanost opadla a vy si občas přijdete jako v manželství po dvaceti letech. Přítel vás sice miluje, ale začíná vás brát jako jistotu – jako ženu u plotny. S tím se dá leccos udělat. Pokud máte pocit, že po vás váš přítel touží méně a méně, je několik tipů, jak to změnit.

Odhalte kouzlo maličkostí. Zdroj: foter.com

Odhalte kouzlo maličkostí. Zdroj: foter.com

Myslete na koníčky

Mnoho žen zapomíná na svoje koníčky, jelikož většinu svého času věnují pouze partnerovi. Právě oddělené zájmy vztahu doslova prospívají. Chvilkové odloučení způsobí, že se na svůj protějšek budete více těšit.

Není na škodu zahrnout do svých aktivit i sport. Budete se cítit fit, zlepší vám náladu, ale především si sportem udržíte stále krásnou postavu – a po tom přece muži touží.

Šaty dělají člověka

V dlouhodobém vztahu se často stává, že o sebe a své tělo už tolik nepečujete. Přestala jste sportovat, už se tolik neupravujete, zkrátka se zanedbáváte. To je ale chyba! Pokud o sebe budete stále pečovat tak důkladně jako na začátku vztahu, partner si toho bude všímat a ocení to.

Stále si užívejte nákupy se svými kamarádkami a jděte ruku v ruce s módními trendy. Neodbývejte se, jinak ani sama se sebou nebudete spokojená. Dalším plusem, abyste přítele opět zaujala, je to, že chodíte upravená, i když jste s ním doma u televize. Věřte, že zanedlouho uslyšíte kladnou kritiku.

Dlouhodobý vztah se bez péče o vzhled neobejde. Zdroj: photl.com

Dlouhodobý vztah se bez péče o vzhled neobejde. Zdroj: photl.com

Jednou za čas vypnout televizi

Pokud chcete vnést do vašeho vztahu opět tu prvopočáteční zamilovanost a vzrušení, občas se vyhněte sledování televize a vyzkoušejte jiné aktivity. Vyjděte si do divadla, do oblíbeného klubu nebo zkuste nějaký společný sport. Tyto činnosti vnesou čerstvý vzduch i novou energii do vašeho vztahu.

Nezapomínat na maličkosti

Je jedno, zda se jedná o parfém, čokoládu, masáž či večeři. Každopádně i malé překvapení vnese partnerovi úsměv do tváře.

Pokud chce být žena stále přitažlivá a atraktivní pro svého partnera, tak by měla podle našeho čtenáře splňovat toto: ,,Určitě by měla byt věrná – to je základ! Dále si myslím, že by měla být pořad svá. Neměla by si postupem času myslet, že si může dovolovat čím dal tím více. Určitě by neměla v klukovi probouzet pocit, že ji nemůže 100% věřit.“

 

Žádný muž by si neměl být ženou stoprocentně jistý. Jakmile se to stane, přestává být pro něj atraktivní a on snadno podléhá jinému ženskému pokušení. Pamatujte si dámy, že právě nejistota vzbuzuje u mužů zájem, je dobré to mít stále na paměti.

Zdroj perexové fotografie: foter.com

Eliška Petrová

Eliška Petrová

Jsem studentkou vysoké školy. Do mých prioritních koníčku bych zahrnula sport, literaturu a také zábavu s přáteli jako každý student v mém věku. V budoucnu bych ráda pracovala v oblasti kultury či médií.

Zanechte komentář