Říkáte si, že je čas naučit se anglicky? Máme pro vás soutěž o jazykový kurz

V obraze / 21.10.2013

Chcete vyzkoušet výuku angličtiny, která opravdu funguje? Zkuste to s jazykovou školou LITE!  Soutěžte a vyhrajte kurz angličtiny. 

Jazyková škola LITE klade velký důraz na mluvenou stránku výuky. Metoda je podobná způsobu, jakým jsme se naučili náš rodný jazyk. Na hodinách mluvíte až 80 % času výuky a vše ihned procvičujete v praxi.

Naše redaktorka si vyzkoušela jednu ukázkovou hodinu a byla nadšená.

Těch 90 minut, které hodina trvala, uteklo jako voda. Zažila jsem jednu z nejzáživnějších a nejzábavnějších hodin angličtiny (a že jsem jich už od školky absolvovala opravdu hodně), a ačkoli musela být přizpůsobena tak, aby se ani začátečníci neztratili, dokonce jsem se naučila i nějaká nová slovíčka.

Zdroj: Lite.cz

Zdroj: Lite.cz

A teď máte příležitost si všechno vyzkoušet na vlastní kůži a naučit se perfektně anglicky.

O co soutěžíme?

1. CENA – KURZ ZDARMA

2. CENA – 60 % SLEVA NA KURZ

3. CENA – 40 % SLEVA NA KURZ

Výhru můžete uplatnit ve všech pobočkách jazykové školy LITE. Je jen na vás, jaký kurz si vyberete. Čeká vás 60 vyučovacích hodin angličtiny plných mluvení a praktického procvičování. A to už musí být někde vidět! Více o kurzech v jazykové škole LITE najdete zde.

Soutěž již byla ukončena.

Na jazykový kurz zdarma se může těšit  Jana Smutná, 60 % slevu získal Robert Marek a 40 % slevu Ivana Dordová.

Výhercům gratulujeme.

Zdroj perexové fotografie: sxc.hu (upraveno)

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentář