Jak ho překvapit a mít z toho užitek i sama

Vztahy / 9.12.2012

Chcete partnera něčím překvapit, ale nevíte jak? Máme pro vás tipy, jak okořenit svůj život ve vztahu a  udělat tím něco užitečného i pro sebe.

 1. Mějte ráda sebe i své tělo!

Nestyďte se před partnerem svléknout, nebo jej svádět. Klidně si před ním hrajte a hlaďte se. Využijte své ženské zbraně a udeřte v pravou chvíli. Najděte jeho slabinu a využijte ji!

2. Udělejte mu radost!

Kupte si třeba novou erotickou pomůcku pro zpestření sexuálních zážitků! Nebo mu udělejte dlouhý rajcovní striptýz, či kupte sexy prádýlko.

sex

Potěšte svého partnera novým prádlem. Zdroj: sxc.hu

3. Rozvášněte jej!

Zaručenou metodou, jak upoutat jeho pozornost a ještě k tomu si užijete spoustu legrace, je ovoce! Třeba jahody, nebo třešně. Šlehačkou si můžete zakrýt určitá místa na těle a nechat ho ji slízat z vašeho tělíčka.

4. Berte vše s nadhledem a občas mu vyhovte, či experimentujte!

Nelákala vás nikdy žádná zvláštní sexuální praktika? Třeba si zahrát na „role“ ?  Vy hospodyňka, cizinka a on pan domácí? Nebojte se toho!

pouta

Nebojte se sexuálních pomůcek. Zdroj: sxc.hu

5. Zkuste boty!

Už jste někdy zkusila mít při sexu boty? Ne? Tak to zkuste! Vsadím se, že na vás rychle vlítne. Ať už budete mít na sobě kozačky nebo lodičky na extra  vysokých podpatcích, budou se dít divy.

6. Svíčky, hudba, víno…vášeň!

Rozmístěte v ložnici svíčky, pusťte CD s jeho oblíbenou hudbou a pak už se jen vlňte do rytmu. Otevřete si láhev vína či sektu a nechte se unášet v rytmech vášně!

Co dodat na závěr? Odhoďte zábrany a pusťte se do svádění. Uvidíte, že vašeho partnera mile překvapíte a tyhle hrátky si náramně užijete oba.

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Eva Rzehulková

Eva Rzehulková

„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ Kurt Cobain

Zanechte komentář