V lednu se dozvíme, zda nám to sluší

Krása a móda / 15.10.2013

FTV Prima připravuje nový pořad o módě. Bude to stát za to?

Máte rádi pořady o módě? FTV Prima se rozhodla fanouškům módy vyjít vstříc. Od ledna 2014 bude vysílat nový pořad Sluší ti to!?, ve kterém se jako hlavní odbornice přes módu představí topmodelka Simona Krainová.

Simona Krainová, která se profesionálně věnuje módě již 22 let, v pořadu nahlédne společně s několika módními odborníky do šatníků žen i mužů. Jejich záměrem bude poradit soutěžícím i divákům v problematice oblékání. Nebudou zde představovány žádné extravagantní garderoby, které vídáme na módních molech, nýbrž všední oblečení, které je vkusné, slušivé a cenově dostupné.

Simona Krainová je česká topmodelka narozená v únoru roku 1973 v Havířově. Fotografie zdůrazňující její krásu se objevily i na titulních stránkách prestižních zahraničních časopisů jako je Elle, Marie Claire, Cosmopolitan, Maxim atd. V roce 2001 ji magazín Stuff uvedl mezi padesáti nejvíc sexy ženami světa. Spolupracovala s předními osobnostmi a předváděla modely významných návrhářů jako je Yves Saint Laurent, Max Mara, Beáta Rajská aj. Moderovala několik pořadů a zahrála si i v několika filmech (např. Kamarád do deště 2, Byl jednou jeden polda). Založila vlastní luxusní módní studio v Praze Visage Factory. Je ředitelkou modelingové soutěže Czechoslovak Topmodel a zastupuje několik českých i zahraničních modelingových agentur. V současné době je vdaná za Karla Vágnera, se kterým má dva syny – Bruna a Maxe.

Jak již bylo řečeno, pořad nebude pouze o módě, bude se i soutěžit. V nynější době probíhá casting (přihlášení na http://www.iprima.cz/novy-porad-se-simonou-krainovou), do kterého se mohou hlásit dvojice, jež by rády změnily svůj šatník, nebo alespoň dostaly nějaké užitečné informace o tom, jak se nejvhodněji obléct. Podmínkou je společná domácnost. Nezáleží na tom, zda se jedná o partnerský pár, sourozence či třeba matku s dcerou. V jednotlivých dílech se pak utkají 2 dvojice proti sobě, přičemž výherci obdrží finanční odměnu.

Nechme se překvapit, zda tento pořad bude mít úspěch a zda se dozvíme něco užitečného ze světa módy.

Dáte pořadu šanci a zhlédnete alespoň jeden díl?

Zdroj perexové fotografie: Facebook Simony Krainové

Sandra Svobodová

Sandra Svobodová

Je spoustu věcí, které nám život nabízí. Mě baví se o takových věcech dozvídat - baví mě vzdělávání a četba, studuji vysokou školu. Ráda se směji a snažím se koukat na věci z více úhlů - vše nemusí být tak špatné/skvělé, jak se na první pohled zdá.

Zanechte komentář