Annette Krubner: Svůj časopis chci dostat ještě dál!

Krása a móda / 18.10.2013

Annette Krubner: cílevědomá mladá nadaná bloggerka, redaktorka, šéfeditorka, fashion editorka a stylistka.

Aneta Krubnerová, studentka gymnázia Čelákovice, se už od svých 14 let věnuje psaní článků. Spolupracuje s portálem Krasna.cz, pravidelně přispívá do časopisu L´amour a nedávno vyšel její časopis ANNETTE magazine v tištěné podobě.

[three_fourth]

Aneta navštěvuje již sedmým rokem gymnázium v Čelákovicích. Mezi její klienty patřily například internetové servery Piercing-sperky, Krasa.cz, Cosmetica Natura, Ryor, Novakosmetika.cz nebo Adonis. Aktuálně se věnuje psaní pro Parfums.cz, Yves Rocher, Biodermu či XentanInternetový magazín ANNETTE magazine je měsíčně zhlédnut 10 000krát. Korunovala Dívku Roku Internetu s Ondřejem Brzobohatým. A v neposlední řadě je Aneta šťastně zadaná!

[/three_fourth]

Jak a kdy jsi se vlastně ke psaní dostala? Toužila jsi po tom už v dřívější době?

K psaní jsem se dostala před třemi lety, kdy mě oslovil jeden internetový obchod s parfémy, zda bych pro ně nemohla psát články. Neváhala jsem a šla do toho, i když jsem měla tehdy nulové zkušenosti. Po čase mě oslovila i televize Nova se svým portálem Krasna.cz a to jsem se psaní začala věnovat naplno. Nevím, zda jsem po tom toužila tehdy, spíše ne, ale i tak mě to lákalo k vlastnímu časopisu.

Co tě přivedlo k myšlence založit svůj vlastní módní blog?

Má „láska“ k módě a psaní. I když momentálně bych neřekla, že blog je zaměřen pouze na módu, ale tak snažím se tam párkrát vyfotit nějaký outfit a do toho píši různé reportáže z akcí.

et

Blog není založen pouze pro módu!
Zdroj: Patricie Behenská Photography

Vytvořila jsi dokonce i vlastní módní časopis, určitě to nebylo snadné. Jaké byly tvoje začátky? Jak to s časopisem vidíš do budoucna?

Začátky jsou vždy těžké. Nikdo o časopisu nevěděl, tudíž jsem musela zapracovat, ale i tak mě hrozně překvapilo, že jsem po uveřejnění prvního čísla měla na blogu přes 90 komentářů, což je obrovské číslo! Řídím se heslem, že člověk se nemá hrnout všude a kamkoliv, ale nechat tomu čas. S časopisem mám plány. Teď se konečně naskytla možnost tištěné verze, ale musí se ještě zpracovat cena. Ráda bych se s časopisem zapojila do různých módních eventů. Teď jsem rozjela spolupráci s Fashion Travel, tak uvidíme, kde časopis bude za pár let.

Tvá kniha Sladká tajná realita, která vyšla letos, je plná dobrodružství a módy. Kde jsi brala inspiraci?

Tak knihu teď už beru jako unáhlenost mého dětského snu. Od 12 let jsem si psala různé blbosti, pak se mě chytla myšlenka knihy, tak jsem psala a psala a nakonec z toho něco vzniklo. Vyšla jen soukromě naštěstí a momentálně se k ní už nijak nehlásím. Inspiraci jsem mimo to brala různě kolem mě, z filmů a podobně.

Realita každého je někdy sladká i tajná. To se dá říct o šestnáctileté Jessice Allmanové, která bydlí se svými příbuznými a s nevlastní sestřenicí Macy v nově vybudovaném honosném sídle v Los Angeles. Když jednoho dne zjistí, že patří mezi špičkové agenty, její sen o jisté budoucnosti naplní na obrátkách. Ne vždy se v agentském prostředí dají nosit unikátní modely z nejnovějších módních kolekcí. Jessica neskrývá svůj milovaný vztah k módě, ale i k zesnulým rodičům. Přeci jenom dospěje k názoru, že ten “ agentský “ si ne vždy bere servítky a pro splnění nespočet misí je potřeba úsilí a odvahu. Podaří se jim zvládnout jednu z nejtěžších misí pro záchranu sebe a blízkých? A přijmou následovně nabídku, která jim může otočit život o sto osmdesát stupňů?

Zdroj: http://www.databazeknih.cz/knihy/sladka-tajna-realita

Coby porotkyně na akci Dívka roku 2013 nebo díky spolupráci s časopisem L´amour jsi dostala báječnou zkušenost. Jak jsi k tomu přišla? Co to pro tebe znamenalo?

K Dívce roku 2013 jsem přišla přes Krasna.cz, která byla hlavním mediálním partnerem. Když jsem se dozvěděla, že mám usednout za stůl a hodnotit dívky, i to bylo pro mě překvapivé. Když jsem ani netušila, že budu vyhlašovat Dívku Internetu a moderátor vyslovil mé jméno, naprosto jsem ztuhla. Ale abych řekla pravdu, tréma mě nijak nezahrnula, a to nejspíše tím, že jsem dopředu nevěděla, že mě něco takového bude čekat, jinak bych celý přenos byla v nervech a vůbec si večer neužívala. Časopis L´amour mě zaujal od prvního čísla a napadlo mě, že by bylo fajn někdy psát do opravdového časopisu. Byla jsem ráda, že jsem jejich redakci „zaujala“ a vzali mě do týmu alespoň na 1 – 2 články měsíčně, plus mám v časopise svou rubriku Bloggerky. Je to obrovská zkušenost a jsem za ni nesmírně ráda.

ta

Za všechny své zkušenosti jsem ráda!
Zdroj: Patricie Behenská Photography

Jak snášíš kritiku, pokud se nějaká objeví, na tvé psaní?

Kritiku jsem v podstatě žádnou doposud nezaregistrovala. Ale i tak bych si z toho nic nedělala. Každý má svůj názor.

Kde nejraději nakupuješ?

Mám ráda černou, bílou, béžovou a hnědou. Tudíž tyto kombinace nejčastěji vidím v H&M, Bershka, Mango, Mohito či Sinsay. Jinak sem tam kouknu i do Topshopu nebo F&F.

Koho považuješ za nejlepšího módního návrháře?

Z českých určitě Jakuba PolankuIvanu Mentlovou. Ze zahraničních například Alexandera McQueena či Chloé, ale také mě zaujala poslední přehlídka Domir Doma v Paříži.

Na co se v budoucnu můžeme těšit? Plánuješ spolupracovat se známými celebritami?

S pár už jsem spolupracovala – Linda Bartošová, Jitka Válková či Tereza Kerndlová. Momentálně netuším, s kým bych spolupracovala, ale určitě se v budoucnu někdo objeví. Jinak samozřejmě plánuji další vydání časopisu ANNETTE, rozhovory se zajímavými osobnostmi pro Krasna.cz a reportáže z různých akcí.

an

Kritiku jsem v podstatě žádnou doposud nezaregistrovala.
Zdroj: Patricie Behenská Photography

Nedávno se uskutečnil MBPFW 2013, kterého jsi se zúčastnila. Jak se ti přehlídka líbila?

MBPFW 2013 se mi líbil. Byla jsem na čtyřech přehlídkách, ale nejlepší ji měl stejně Jakub Polanka. Byla jsem i na přehlídce SIMPLE, ale od ní jsem očekávala více. Vytkla bych možná malý stan a málo prostoru. Jinak se mi celkově akce líbila.

Jaký je tvůj sen? Čím by ses chtěla živit?

Můj sen je věnovat se opět módě a psaní. Chtěla bych se tomu věnovat furt, ale zároveň by mě bavilo dělat různé zajímavé stáže v módních časopisech, a nebo být PR manažerkou módního butiku. Chtěla bych svůj časopis prorazit ještě dál, udělat z něho normální časopis se vším všudy, ale za tím je nejenom moc práce, ale také hodně času. Uvidíme, kde budu za pár let, ale určitě bych se chtěla nadále orientovat tímto směrem.

Zdroj perexové fotografie: archiv Anety Krubnerové

Michaela Borkovcová

Michaela Borkovcová

„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“ Albert Einstein

Zanechte komentář