Odhalte svůj talent: vyhrajte v soutěži Reveal

Technologie / 29.9.2013

Jste vysokoškoláci, kteří se zajímají o marketing, obchodní činnost a finance? Využijte příležitost v revoluční digitální hře s firmou L’Oréal.

Již počtvrté nabízí společnost L’Oréal vysokoškolákům se zájmem o marketing, obchod či finance možnost odhalit prostřednictvím revoluční digitální hry Reveal svůj pracovní potenciál. Kdo bude letos nejúspěšnější?

Díky hře Reveal měla možnost získat nové zkušenosti v L’Oréalu i Júlia Baraniaková, která nyní pracuje na pozici Marketing Intern pro značku Lancôme: „Soutěž Reveal pro mě byla původně spíše zábava než práce. Tehdy jsem si to ani neuvědomovala, ale díky Revealu jsem dostala příležitost pracovat pro nádhernou značku Lancôme ve společnosti L’Oréal. Navíc jsem získala ohromné zkušenosti a možnost poznat lákavý svět francouzské elegance. Za to vděčím jen Revealu!“ říká nadšeně Júlia

O co ve hře jde?

Cílem hry Reveal je nejen odhalit nové talenty již během vysokoškolských studií, ale zároveň poskytnout studentům možnost rozvoje. V praxi si vyzkouší přípravu a následné uvedení zcela nového produktu skupiny L’Oréal na trh. Kromě zajímavých zkušeností bude studentům poskytnuta i zpětná vazba na jejich práci, případně získají možnost uplatnění přímo v rámci L’Oréalu. Současně hra studentům nebo čerstvým absolventům představí globální kulturu a způsob práce ve společnosti L’Oréal a do budoucna jim pomůže s rozhodnutím, jakému oboru by se po ukončení studia měli věnovat.

Flyer czech

Kdy a kde?

Hra probíhá od 3. 10. 2013 až do 31. 10. 2013 a studenti se mohou přihlásit a zapojit na adrese www.reveal-thegame.com.

O co se hraje?

Na závěr celkem pět hráčů s nejvyšším počtem bodů získá ceny v podobě L’Oréal produktů od značek jako je Diesel, Giorgio Armani, L’Oréal Paris, Garnier, Vichy a další.

1. místo – produkty v hodnotě 20 000 Kč

2. místo – produkty v hodnotě 15 000 Kč

3. místo – produkty v hodnotě 10 000 Kč

4. místo – produkty v hodnotě 5 000 Kč

5. místo – produkty v hodnotě 3 000 Kč

Vybraní nejlepší hráči se dále potkají ve speciálním finále – assesment centru. Zde budou moci usilovat o jednu z devíti stáží nebo čtyř trainee pozic na plný úvazek ve společnosti L’Oréal.

Nové možnosti otevřela hra Reveal i Josefu Hlaváčkovi: „Soutěže Reveal jsem se zúčastnil v roce 2012. Na základě výsledků soutěže jsem byl pozván na assesment centrum a následně pohovor. Ve společnosti L’Oréal jsem začal pracovat v listopadu minulého roku jako stážista v oddělení marketingu značky Garnier. Tuto pozici zastávám již téměř rok a je neuvěřitelné, do jaké míry mi tato zkušenost pomohla jak v profesním, tak osobním životě. Kromě toho, že jsem se díky vysokému pracovnímu tempu naučil lépe organizovat svůj čas, být odolnější vůči stresu a řešit věci s „chladnou“ hlavou, mám možnost být dennodenně v kontaktu s mladými ambiciózními lidmi a neustále se od nich něčemu učit.“

Pokud vás hra zaujala můžete hledat víc informací například na oficiální facebookové stránce.

Zdroj perexové fotografie: TZ, L’Oréal Česká republika

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář