Rychlovky? Jít do toho či ne?

Vztahy / 2.12.2012

Pro někoho drobná úchylka, pro někoho zpestření všedního sexuálního života. Co vlastně takový sex na rychlovku znamená?

Hlavní roli tu má čas, musí to být rychlé, na odlehlém místě, kde byste měli chvilku jen pro sebe. Prostě to na vás přišlo. Říká se, že rychlovky mají raději muži, jelikož můžou úplně vynechat předehru. Ale ani ženy to úplně neodsuzují. Je sice krásné se něžně, dlouho a romanticky milovat v posteli, ale rutina je rutina.

[one_fourth]

Koukáte se na svého partnera, když tu z nenadání to na vás přijde, hříšné myšlenky, mravenčení ve slabinách, ale zrovna se chystáte do práce. Máte jen pár minut času. A to je ta správná chvíle na rychlovku!

[/one_fourth]

Dvě rozdílné verze

Na začátek bych ráda uvedla na pravou míru, o jakém rychlém sexu tu budu psát. Hodně lidí si totiž pod slovem rychlovka vybaví něco úplně jiného, než tu mám na mysli já. Představí si totiž diskotéku, zapadlou uličku u ní (či rovnou toalety, nebo v horším případě rovnou prostory diskotéky) a dva lidé, kteří se zrovna potkali. Nepamatují si ani svá jména a pod vlivem alkoholu se oddávají touze. Nejlépe každý víkend a pokaždé s někým jiným. Hlavně ženám (tedy některým určitě) se představa sexu s opilým maníkem na smradlavých záchodcích hnusí. To na mysli nemám. Mluvím tu o okořenění rutinního sexu.

Je jedno jestli někde venku, kde je tu ten adrenalin ze strachu, že vás může někdo nachytat, a nebo doma, kdy se na sebe ještě ve dveřích vrhnete a než dojdete k nějakému vhodnějšímu místu, půlka bytu je poseta svršky vašeho oblečení. Ten okamžik, kdy vás přepadne vášeň, odhazujete ze sebe oblečení a věnujete se jeden druhému, je opravdu k nezaplacení. Nemluvě o tom okamžiku PO, kdy se s rozpaky a úsměvem díváte, kde všude vaše oblečení skončilo.

Výhodou rychlovek je, jaký je pak sex jiný, spontánní a divoký, proto se stal tak oblíbeným u spousty lidí. Vždy je to o něčem jiném.

Sex v kuchyni

Když to přijde tak to přijde. Zdroj: photobucket.com

Kde?

Jak jsem zmínila, rychlovky můžeme rozdělit podle toho, zda je děláme doma nebo kdekoliv jinde jen ne doma. Pokud to na vás přijde v bytě, určitě bych doporučovala vyzkoušet pračku, kuchyň, či psací stůl, vedle kterého máte postavený počítač a na něm rozepsaný důležitý dokument, který máte druhý den odevzdat. A co popustit uzdu fantazie, když se váš partner sprchuje? Stačí jen začít přemýšlet nad jeho nahým tělem, jak se mydlí, a můžete se přijít zeptat, zda nepotřebuje pomoct.

Pokud hledáme místa jinde než ve známých prostorách bydlení, zde se opravdu představivosti meze nekladou. Jde to snad kdekoliv. Ve výtahu, v kanceláři, v převlékací kabince, v lesíku, v autě, záleží zde jen na domluvě, spontánnosti a někdy opravdu i odvaze obou stran. Někdo je schopný to vyzkoušet i v kině na zadních sedadlech, hlavní ale je, aby se ani jedna strana necítila nuceně.

sex

Vyhněte se stereotypu ve svém vztahu třeba právě „rychlovkou“. Zdroj: sxc.hu

Na jakémkoliv veřejném místě je ale hlavní ticho. Díky hlasitému sténání partnerky by vaše dobrodružství mohlo být dost rychle ukončeno. Pokud máte, pánové, hlasitou partnerku a přesto vás veřejnost láká, možná by neuškodilo ji rukou jemně zacpat pusu.

Na závěr mám upozornění. Pro pány – nebojte se vrhnout na svou drahocennou polovičku kvůli strachu z odmítnutí, partnerce bude lichotit pocit, že je pro vás tak šíleně žádoucí. Ale musí na to mít náladu, bohužel. A pro dámy – uvědomte si prosím, že se jedná o touhu a ne o lásku. Hlavně by se rychlovky měly stát jen ojedinělými a ne stálými. Druhá strana by si totiž po delší době přišla méněcenně.

Zdroj perexové fotografie: shutterstock.com

Diana Hrdličková

Diana Hrdličková

"Není čas ztrácet čas, protože nežiješ ale umíráš."

Zanechte komentářVaše názory

  • Pomalé kuře

    Pěkný článek o rychlovkách v sexu je na stránkách Růžového slona http://www.ruzovyslon.cz/sexualni-praktiky/rychlovky-sex-za-par-minut/
    Rychlovka šetří čas, je vhodný při práci jako odreagovačka,ale vášnivý sex s předehrou a erotickými hrátky je slastný, život uteče jako voda, je potřeba si pořádně taky někdy užít!