7 tipů jak (ne)sbalit chlapa

Vztahy / 23.9.2013

Taky patříte mezi ty, kteří mají problém seznámit se a následně sbalit nějakého muže?

Máme pro vás pár tipů, jak někoho sbalit. Ale jak sami víte, ne každému mohou tyto návody pomoct. Když už nebudete mezi těmi, kterým pomůžou, alespoň si připomenete některé z balících technik (které už snad dnes nikdo nepoužívá).

Ahoj, prosím tě, nevíš, kolik je hodin?

Tahle balící věta je docela otřelá a zastaralá, ale může být velmi dobrým seznamovacím způsobem. A navíc, podívejte se na další věci, které jsou sice staré, ale vrací se do módy. A najednou už z nich nejsou otřelé věci, ale retro věci, které si oblíbilo mnoho lidí. Takto můžete působit i vy – buďte retro – a sbalte toho správného chlapa! Hlavně si ale schovejte telefon a hodinky. Nebo je naopak viditelně mějte, aby věděl, že je to legrace a hrajete s ním hru. I to by mohlo zabrat.

Zeptejte se na čas, za to nic nedáte. Zdroj: foter.com

Zeptejte se na čas, za to nic nedáte. Zdroj: foter.com

Jsi mi povědomý, neznáme se odněkud?

Ani tato věta není žádným originálem. Ale pokud daného člověka odněkud znáte, ale nevíte odkud, můžete se zapovídat a zjistit, že si hodně rozumíte. A pak už jste správně nasměrovaní.

Už jsem se několikrát spálil, když jsem pozdravil cizí slečny, o kterých jsem si myslel, že jsou to známé. Ale vše špatné je k něčemu dobré. Jedna ze slečen se toho ale chytla a začali jsme se bavit (bylo to na festivalu), pak jsme si psali a začali spolu chodit. Sice už spolu nejsme, ale byl to krásný vztah a jsem rád, že jsem ji tehdy pozdravil,“ řekl jednadvacetiletý Matěj z Přerova.

Ty taky posloucháš Nirvanu? Já ji zbožňuju!

Velmi pravděpodobně se můžete seznámit na koncertě vaší oblíbené kapely, na různých festivalech, ale také klidně v tramvaji při poslechu milované hudby. V té chvíli se můžete zeptat i někoho, kdo sedí vedle vás, co ještě poslouchá a podobně. I když tato balící metoda je spíše pro otrkané povahy, pro ty, kteří se nebojí navazovat kontakty i jinde, než jen přes internet nebo v poloprázdné kavárně.

Máš pěkné tetování, kdo ti ho navrhnul?

Pokud se zajímáte o tetování nebo ho sami máte, můžete toho velmi dobře využít a navázat kontakt právě řečí ohledně pěkného motivu nebo dobré zručnosti tetujícího. Ale nejde jen o tetování. Můžete tuto metodu využít kdykoli, jen musíte najít něco, co máte s daným člověkem společného – a to je docela těžké, pokud to nenajdete na první pohled, protože toho člověka neznáte a rádi byste se teprve seznámili.

Čau, líbíš se mi, nechceš jít na kávu?

Tohle je docela extrém – navíc to chce opravdu odvahu. Protože co kdybyste se jen zesměšnili? Nebo vám dotyčný udělal scénu, kdy by vás totálně ponížil? To by vám určitě nebylo příjemné. Ale pokud vyberete správnou chvíli, zahrajete to do humorného rozhovoru, tak by to mohlo klapnout. Hodně štěstí!

Pozvěte ho na kávu, pak už to půjde samo... Zdroj: foter.com

Pozvěte ho na kávu, pak už to půjde samo… Zdroj: foter.com

On mě chce poznat!

Ale je tady taky možnost, kdy nebudete muset hnout ani prstem a budete moct někoho sbalit. Proč? Pokud se ocitnete na druhé straně – tedy na té, kdy bude chtít sbalit někdo vás – budete mít jistotu, že vás daný člověk nezesměšní, proto buďte milí a zkuste svůj šarm. A hlavně úsměv!

Povedlo se mi sbalit svého současného přítele v kavárně. Sice jsem si udělala hroznou ostudu (vylila jsem na něho limonádu, kterou jsem nesla k jeho stolu), ale nic to neznamenalo. Pak mi říkal, jak jsem byla hrozně roztomilá, když jsem se mu desetkrát omlouvala a u toho se červenala. Takže si myslím, že i trapné náhody mohou být skvělým začátkem pro vztah,“ řekla studentka Petra z Ostravy

Představte si, že toho chlapa máte. Zdroj: Foter.com

Představte si, že toho chlapa máte. Zdroj: Foter.com

Improvizace

[one_fourth]

Tip: Zkuste si alespoň z legrace představit ke každé situaci možnost, jak byste se chovali. Určitě se zasmějete. A hlavně si představte na konci happy end!

[/one_fourth]

Nejlepší metodou pro balení je ale stejně improvizace. Protože nejlepší věci, činnosti jsou ty, které děláme spontánně, tedy neplánovaně. Proto pokud někam jdete a narazíte na někoho, kdo se vám líbí, přemožte své bojácné ego a zkuste danou osobu okouzlit. A třeba vás v tu chvíli napadne i něco velmi působivého, čím člověka opravdu ohromíte. A pak to máte v kapse.

Některým z těchto návodů se určitě zasmějete, protože jsou velmi zastaralé, ale jak už bylo řečeno, některé věci se vrací do módy, takže se dají používat i v této době. Posuďte sami, které možnosti byste využili a které byste se jen zasmáli.

Zdroj perexové fotografie: foter.com

Denisa Jelínková

Denisa Jelínková

Miluju barvy, hudbu, focení a psaní. Možná se stanu jednou spisovatelkou - takovou, která bude po večerech vysedávat v houpacím křesle a psát a psát a psát. Fotografování je mou srdeční záležitostí - fotoaparát jsem dostala jako dárek ♥ Takže si užívám každé cvaknutí.

Zanechte komentář