Kam s kosmetikou?

Krása a móda / 1.10.2013

Nejpraktičtější způsob, jak převážet celý den své kosmetické minimum doslova na dosah ruky, je pořídit si na něj stylovou taštičku.

Kosmetické přípravky jsou dnes součástí všedního dne téměř pro každou z nás. První, relativně těžký krok, který nás ráno čeká, je vybrat to správné kosmetické minimum pro daný den. To vše závisí na spoustě aspektů, jako je typ líčení, počasí, volba oblečení a mnoha dalších.

Když máme tento krok za sebou, přichází chvíle naší kosmetické taštičky – nikdo přece nechce mít pudr vysypaný po celé kabelce nebo rtěnku natřenou na mobil.

Výběr této „drobnosti“ však nemusí být tak lehký, jak se zdá!

Taková kosmetická taštička by neměla být jen tak ledajaká! Tímto heslem se tedy řídí i přední módní značky, které vedle svého sortimentu tradičních kabelek často distribuují právě tyto malé kosmetické, které se pak snadno stávají módním doplňkem.

zdroj: louisvuitton.com

Zdroj: louisvuitton.com

Pokud tedy chcete mít své kosmetické pomůcky v prvotřídně ušitém a noblesním obalu, obraťte se na dobře známého Louise Vuittona, Pradu nebo o něco dostupnějšího Michaela Korse (a nespočet dalších). Ti vám nabídnou své ikonické vzory, kůži, zvířecí motivy a pozlátko luxusu, mezi kterými si jistě vyberete.

zdroj: prada.com

Zdroj: prada.com

Sázíte-li však zejména na funkční hodnotu, vtipnápad, můžete zabrousit kupříkladu k ostřílené kosmetické značce Benefit, která si pro své zákazníky připravila kouzelná pouzdra ve svém typickém dívčím retro stylu.

zdroj: benefitcosmetics.com

Zdroj: benefitcosmetics.com

Při výběru kosmetické taštičky nezapomeňte na pár důležitých věcí!

VELIKOST

Kosmetické minimum každé ženy či dívky je jiné a také obsahuje jiné množství produktů. Tak, jako se některá obejde pouze s řasenkoupudrem, jiná do svého „minima“ řadí i rtěnku, korektor, tvářenkulinky, a proto pečlivě zvažte, kolik toho musí vaše taštička strávit.

VZHLED

Ačkoli se vám ta růžovámedvídkem tolik líbí, zamyslete se nad povahou příležitostí, kde vás vaše kosmetika má doprovázet. Přestože je jen a jen vaše věc, co v kabelce nosíte, někdy je přeci jen potřeba zachovat si důstojnost a udělat určitý dojem.

Zdroj: forever21.com; johnlewis.com; asos.com

A vy jste již našly tu pravou?

Zdroj perexové fotografie: narscosmetics.eu; michaelkors.com; bourjois.co.uk

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář