Recenze (narozeninového) srpnového Ladyboxu

Krása a móda / 19.9.2013

Ladybox slaví své 1. výročí a vydává narozeninovou edici. Splnila i naše narozeninová očekávání?

Setkáváte se s Ladyboxem poprvé a nevíte, o co se jedná? Čtěte recenzi dubnového , květnového , červnového nebo červencového čísla.

Předchozí edice české krabičky krásy s příznačným názvem Just Married předčila všechny naše představy. Obsahovala rekordní počet kvalitních produktů a plných balení. Následující narozeninové číslo má tedy laťku nasazenou velice vysoko – jak obtížné bude ji překonat? Lze to vůbec? Na to se pokusíme odpovědět v následující recenzi.

IMG_5222

Všechny produkty pohromadě. Chybí jen slevové kartičky a katalogy partnerských značek. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Komunikace s firmou, personalizace, objednání a zaslání

To vše bylo jako obvykle bezproblémové. Firma působí velice profesionálně a má skvěle propracovaný systém objednávek. Její služby jsou kvalitní a komunikace s klientkami na Facebooku okamžitá. Nemám proto co vytknout.

Balení a rozbalení

Staré známé trio v podobě krásné bytelné krabičky vystlané měkkou papírovou výstelkou a větší ochranné krabice, která se dá i opakovaně použít. Všechny produkty mi přišly nepoškozené a v pořádku, obaly tedy přesně splnily svou funkci.

Tentokrát na nás čekala dvě plná balení (lak na nehty, balzám/máslo na rty), tři cestovní balení (mátový gel, šampon, kondicionér) a dva vzorky (bezoplachové péče na vlasy). Jako narozeninový bonus jsem ve své krabičce našla miniaturu zubní pasty Marvis.

Produkty

Ryor Uvolňující mátový gel 50 ml – cestovní balení

IMG_5210

Multifunkčního pomocníka využijete zejména v létě. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Gel neskutečně krásně mátově voní a má multifunkční využití. Vaše unavené nohy by měl osvěžit, zklidnit popáleniny a bodnutí od hmyzu, ochladit a prokrvit. Já ho testovala právě na otok po vosím bodnutí – kůže nesvědila, nepálila a otok se rychleji vstřebával. Unavené nohy rovněž osvěží, takže jeho využití bych viděla spíše na léto a dlouhé cestování, kdy ho oceníte nejen vy, ale i vaši spolucestující 🙂

Pure Fiji šampon a kondicionér – obojí 30 ml, cestovní balení

IMG_5211

Kokosová péče o vlasy, která po kokosu sice voní pramálo, ale vlasům prospívá. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Z těchto produktů mám pocity smíšené. Vůbec, ale vůbec z nich necítím kokos, na který jsem se jako milovnice kokosového oleje tolik těšila. Šampon je spíše krémový než průzračný, navzdory tomu vlasy umyté zůstanou svěží o něco déle než s mým běžným šamponem. Kondicionér mě ale moc neoslnil – má tekutější konzistenci a z vlasů stéká v době působení, takže výsledný efekt není nijak patrný. Vlasy jdou ale rozčesat poměrně dobře, zdravě se lesknou. Pro mě tyto produkty znamenají celkově dobrou vlasovou péči, ale vzhledem k jejich ceně 460 Kč za 265 ml, je považuji spíše za horší průměr ve své cenové kategorii.

Korres Lip butter – plné balení

IMG_5224

Máslo na rty v tmavém podmanivém odstínu z vás udělá femme fatale a ještě zvládne vaše rty hýčkat. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Z vysoce pigmentovaného řeckého másla na rty jsem naprosto nadšená a nejspíš ho nedám z ruky do doby, než budu škrábat nehtem o dno. Krásně voní, skvěle se roztírá, intenzitu barvy si dávkujete podle svého – používejte buď jako rtěnku nebo jako tónovací balzám. Lze použít i na tváře jako gelovou tvářenku. Výborně hydratuje a na rtech vydrží několik hodin, včetně oběda. Jediným mínusem je jeho balení – komu vadí do něj sahat prsty, nejspíš ho neocení. I já se sem řadím, takže před jeho použitím si ruce vždy umývám a nikdy bych neriskovala aplikaci například v MHD, i když výrobce tvrdí, že neobsahuje vodu, a tudíž se v něm nemnoží bakterie.

Lak na nehty Beauty UK Glam Nails – plné balení

lak

Lak na nehtech po náročném týdenním testování. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Jak říká paní Mottlová, Ladybox není nákupní košík. Tady se tedy potvrdila teze, že v krabičce krásy prostě dostanete produkt, o který byste normálně nezavadila a nenapadlo by vás ho koupit. Lak na nehty v odstínu Cotton Candy mne nejprve vyděsil. Růžovo-fialová lesklá věc na mé nehty nesmí, snesu pouze tělovou či rudou – jsem zkrátka zkostnatělý klasik. Ovšem testovat jsem ho musela, a tak jsem se pustila do práce… Lakuje se s ním skvěle, má velmi příjemnou konzistenci i štěteček. V první vrstvě vytvoří jemný perleťový nádech, ve dvou vrstvách se dočkáte už plné barvy. Na obrázku jsou právě dvě vrstvy, aby vynikla barva a mohla být lépe otestována jeho odolnost. Ta je neskutečná – v nositelném stavu vydržel celý týden, poslední den se už při umývání nádobí začal loupat. Barva ve výsledku vůbec není křiklavá a odpuzující, právě naopak. Působí elegantně, upraveně a nakonec se mi moc líbí – naprosto nevídané. Lak má u mě tedy maximální plus.

TMT Cristall Liquidi Latte a TMT Inca Oil Pandora Oil – vzorečky

IMG_5212

Vaše vlasy je budou milovat, méně pak vaše peněženka. Zdroj: Petra Krejčířová, Generace 21

Bezoplachová péče v podobě Pandora oleje a Latte krému udělá s vašimi vlasy opravdové divy. Budou hebké, jemné, lesklé a v případě aplikace Pandora oleje i dokonale provoněné (pro slabší povahy možná až moc, vůně je výrazně orientálně květinová, silnější než lecjaký parfém). To je vše, co o malých vzorcích mohu říct, žádné dlouhodobé pozorování nebylo možné. Jediné, co vás od koupě těchto produktů může odlákat, je jejich poněkud vyšší cena (650 Kč za 100 ml).

Zhodnocení

Tato edice Ladyboxu nabídla multifunkční produkty, pro které určitě najdete využití. Osobně jsem nadšená z Korres lip butter a těším se na léto s Ryor mátovým gelem, také lak na nehty mě mile překvapil, ale péče o vlasy pro mě zas takový zázrak nepředstavuje. Rovněž ze vzorečků toho můžeme málo vyčíst. Příjemným bonusem mohou být slevové kartičky a katalogy značek, kterých je v Ladyboxu čím dál víc, ale neměly by podle mého názoru nahrazovat přímo samotné produkty. Těch bylo v této edici výrazně méně oproti edici předešlé, a to kvůli stavu, který musí být vzhledem k množství produktů v edici předešlé vyvážený – s více produkty by tedy logicky stoupla i cena. Vlažné reakce na krabičku jsou nejspíš vyvolány přehnanou kampaní, která k narozeninovému vydání slibovala i narozeninový obsah.  Ten nebyl nijak nedostatečný, ale od tak rozsáhlé kampaně nejspíš čekaly klientky víc.

Pro více informací navštivte oficiální stránky či Ladybox na Facebooku. My firmě za zaslání děkujeme a vy se už teď můžete těšit na další recenzi!

Zdroj perexové fotografie: Ladybox Facebook (upraveno)

Petra Krejčířová

Student, nenapravitelný idealista, milovník umění a veškeré elegance starých časů.

Zanechte komentář