Nosily jsme šílené punčocháče, říkají blogerky CzechChicks

Krása a móda / 1.12.2012

The Czech Chicks mají úspěšný blog a vlastní e-shop se skvělými kousky. Jak snášejí kritiku? Líbí se jim styl českých celebrit? A co by poradily ženám? Čtěte dál!

Začnu tradiční otázkou – jak jste se dostaly k nápadu založit blog a internetový obchod?

Potkaly se dvě holky s láskou ke kabelkám a botám a vznikl z toho nápad, prezentovat svoji vášeň online. E-shop vznikl spontánně. Chtěly jsme přiblížit zahraniční nedostupnou módu za dostupné ceny.

Veronika

Veronika. Zdroj: archiv CzechChicks

[one_fourth]

Hanka Drozdová a Veronika Franková jsou známé české blogerky, které inspirují svými outfity spousty dívek na stránkách theczechchicks.com. Jsou mladé, krásné a obdivuhodně pracovité, což potvrzují jak jejich časté příspěvky na blogu, tak i tvorba e-shopu BeChick.

[/one_fourth]

Váš blog je velmi úspěšný. Máte vůbec nějaké negativní ohlasy?

Ruku v ruce se stoupající popularitou našeho blogu stoupá také počet negativních komentářů, které jsou však většinou pouze vulgární.

Jak se k nim stavíte?

Objektivní kritiku přijímáme rády, každý názor je pro nás důležitý.

Jak vypadá typický den módních bloggerek? Přemýšlíte už večer nad tím, co si druhý den ráno vezmete na sebe a kde nafotíte fotky pro blog?

Nejsme tedy asi typické módní blogerky. 🙂 Naše outfity vznikají spontánně, podle nálady či počasí. Na blogu prezentujeme naše osobnosti a tak, jak vypadáme na fotkách, nás potkáte i ve městě. Nevybíráme speciální lokality, nefotíme přeci fashion story.

Hanka a Veronika

Milovnice módy. Zdroj: archiv CzechChicks

A co večírky? Jaké významné akce jste díky svým úspěchům měly tu možnost navštívit?

Většinu fashion weeků, které se u nás pořádají, a také různé akce při představování nových kolekcí či značek.

Kdo z českých i zahraničních celebrit a známých osobností má podle vás strašný vkus?

Jeden příklad za všechny: Dominika Mesárošová a všechny ostatní rádoby české modelky. Ze zahraničních „celebrit“ je to např. Katie Price.

Hanka

Hanka. Zdroj: archiv CzechChicks

A stalo se někdy vám, že jste si oblékly něco, o čem jste později usoudily, že to bylo příšerné?

V dětství jsme nosily šílené punčocháče. 🙂 Za vším ostatním si stojíme.

Co je podle vás největším problémem českých žen a dívek, pokud jde o oblečení?

Bojí se barev a chybí jim odvaha experimentovat. Vždy je lepší mírně přestřelit, než splynout s davem v českých ulicích. Na našem e-shopu jsme si to mohly ověřit. Většina dívek a žen se bojí výraznějších doplňků a barev.

Zdroj perexové fotografie: archiv CzechChicks

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentář