Elektronika jako módní doplněk!

Krása a móda / 20.9.2013

Potrpíte si na luxusní kabelky a nejste pozadu ani v IT technologiích? Pak vám doma ani na cestách nesmí chybět obaly a kryty té nejlepší jakosti.

Do kabelky každé z nás dnes patří minimálně mobilní telefon, kterému často sekunduje také tablet či notebook. Ať je již potřebujeme k práci či k zábavě, měly bychom své „svěřence“ pečlivě střežit. Tou nejjednodušší cestou je zakoupit si obal nebo kryt.

zdroj: cathkidson.com; pipetto.co.uk

Stylové, viďte! Zdroj: cathkidson.com; pipetto.co.uk

Přední módní značky sází na naši slabost pro estetickou funkci téměř u čehokoli, a proto vdechly těmto pomocníkům život módních doplňků.

Pokud se vydáte na průzkum trhu, zjistíte, že patrně nejvíce možností máte jako majitel produktů značky Apple. Luxusní doplňky je možné sehnat pro iPhony, iPadyMacBooky, ale ani jimi to rozhodně nekončí!

Patrně nejvíce doplňků pro vaši Apple elektroniku nabízí značka Michael Kors. V nabídce této značky naleznete kryty, pouzdra, psaníčka, peněženkykabelky, a to vše se speciálními kapsičkami na váš mobil, tablet nebo počítač.

Snad veškerou módu na kterou si jen vaše elektronika vzpomene, seženete u Michaela Korse! zdroj: michaelkors.com

Snad veškerou módu, na kterou si jen vaše elektronika vzpomene, seženete u Michaela Korse!
Zdroj: michaelkors.com

Opravdový luxus!

Své kolekce oblečení a kabelek ale nerozšířil pouze Michael Kors. Na dráhu luxusního obalování se vydaly i značky velkých jmen jako je Louis Vuitton (u kterého to, buďme k sobě upřímní, byla pouze otázka času), Dior nebo Donna Karan New York a mnoho dalších.

Ke kufru, kabelce i obojku pro vašeho psího miláčka, vám Louis Vuitton nabídne i prvotřídní pouzdra pro produkty Apple. zdroj: louisvuitton.com

Ke kufru, kabelce i obojku pro vašeho psího miláčka vám Louis Vuitton nabídne i prvotřídní pouzdra pro produkty Apple.
Zdroj: louisvuitton.com

Většinou se značky drží tradičního provedení a sází na transformaci ikonických kousků ze svých kolekcí, ale mnozí přichází i se zcela novými nápadymateriály.

zdroj: dior.com; dkny.com; chanel.com

Zaujaly vás tyto? Zdroj: dior.com; dkny.com; chanel.com

Měly byste znát!

Na trhu ale můžete najít i značky méně známé, jejichž existence by vám, majitelkám elektroniky jakéhokoli druhu, neměla uniknout.

Jde o jména jako Kate Spade, Cath Kidston, Pipetto nebo Ted Baker, která mají ve své nabídce širokou škálu produktů tohoto ražení.

zdroj: katespade.com

Je tohle váš styl? Zdroj: katespade.com

A co vy, dámy? Už jste oblékly svou elektroniku, nebo pro vás tato „móda“ není až tak důležitá?

Zdroj perexové fotografie: tedbaker.com

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář