FRAMESI PEREX

Framesi: profesionálové pro vaše vlasy

Krása a móda / 21.9.2013

S mou kadeřnicí Martinou jsme si popovídaly o profesionální vlasové kosmetice Framesi. Co nám o ní prozradila? Čtěte dál. 

Italská profesionální vlasová kosmetika Framesi byla založena v roce 1945. Hlavním úkolem této značky je vyrábět produkty ve vysoké kvalitě a za použití nejnovějších výrobních technologií. Jelikož s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě, velmi vysoký důraz je kladen na kvalitu, účinnostbezpečnost výrobků. Framesi kosmetika se tak může pochlubit vysokým respektem k vašim vlasům a k jejich zdraví.

Produkty jsou vyráběny z kvalitních surovin a bez jakýchkoli testů na zvířatech! Jsou distribuovány pouze profesionály, ale seženete je i na internetových e-shopech (například navlas.cz nebo danielastudio.cz).

Já jsem se osobně s profesionální značkou Framesi setkala poprvé teprve před pár lety. První dojmy byly více než dobré. Ať už šampóny, balzámy, masky nebo závěrečné péče – všechno bylo zahaleno luxusempéčí, kterou mé vlasy v tu chvíli zrovna potřebovaly.

A protože jsem byla zvědavá na názor profesionála, zeptala jsem se své kadeřnice na pár věcí, které mě ohledně Framesi zajímaly. Zde máte její odpovědi:

Framesi

Účesy za použití kosmetiky Framesi jsou více než dechberoucí.
Zdroj: www.facebook.com (Framesi Official)

Proč jsi si zvolila právě vlasovou kosmetiku Framesi nebo – jak jsi se s ní vůbec seznámila?

S vlasovou kosmetikou Framesi jsem se seznámila v době, kdy nebyla tady u nás tolik známá. Začala jsem se o ni zajímat prostřednictvím vyškolených obchodních partnerů této firmy a jezdila na jejich školení. Šest let jsem pracovala s jinou konkurenční firmou a byl risk přejít na jinou značku, ale změna je život a já tu změnu potřebovala udělat. Nikdy jsem toho nelitovala.

Myslím, že můj risk se vyplatil. Risk je zisk. Říká se to tak, že? Na konkurenčních vlasových firmách se mi nelíbil jejich neprofesionální přístup. Všechny své produkty, byť na domácí použití, začaly dávat do drogistických síti. A v tom je Framesi výjimečná. Nesnaží se vše za každou cenu zpeněžit, a tak si drží svůj profesionální postoj.

Jak jsi s ní spokojená?

Moc. Na této značce se mi líbí její šetrnost k vlasům a široká škála barevných odstínů. Dbají na hydrataci, lesk a zdraví vlasů. Další její velikou výhodou je zcela jistě původ této značky, což je Itálie ve městě Miláně a to je největší centrum módy. Framesi pro nás neustále sleduje účesové a módní trendy ve světě a dvakrát ročně nás tým jejích špičkových kadeřníků proškoluje na kolekce

Framesi 2

I pro pány má Framesi něco extra.
Zdroj: www.facebook.com (Framesi Official)

jaro/léto a podzim/zima.

Je něco, co bys této značce třeba vytkla?

Nenapadá mě nic, co bych této značce vytkla. Právě proto s ní velice ráda pracuji a jsem na ni hrdá.

Jaké produkty bys našim čtenářům doporučila?

Určitě každému individuálně podle struktury, kvality a hlavně typu vlasů.

Předpokládám, že u Framesi asi budeš zůstávat, přesto: máš nějaké srovnání kvalitově i s jinou vlasovou kosmetikou?

Ano, zůstanu. Srovnání mám s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf. Dělala jsem s touto značkou šest let. Barvy skvěle chytaly, ale to podstatné je, že zdraví vlasů je určitě z pohledu mého i mých letitých zákaznic na straně Framesi. A co je víc, než mít krásné, lesklé a zdravé vlasy?

Poslední rady čtenářům, kteří váhají, zda-li použít produkty Framesi?

Vyzkoušením produktů s ohledem na daný typ vlasů vás tato značka zaručeně přesvědčí. Samozřejmě s poradenstvím vyškolených kadeřníků. Nebudete litovat.

Jak vidíte, značka Framesi určitě stojí za vyzkoušení. Já tímto děkuji Martině za její užitečné odpovědi a doufám, že spoustu z vás přesvědčí o kvalitě této exkluzivní kosmetiky. Za sebe mohu pouze doporučit.

Zdroj perexové fotografie: www.tulsaservicecenter.net

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář