ÝBRKÝBL: Fashion bazar vol. 3 v novém kabátě

Krása a móda / 12.9.2013

ÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, který rád přivítá  všechny, kteří mají  vkus a nebojí se ho použít!

O akcích ÝBRKÝBL jsme vás již informovali. Po úspěšném prvním ročníku, který se konal v listopadu minulého roku, a druhém, který se konal v létě  v Pragovce na ulici Kolbenova, bude tentokrát akce přemístěna do samého centra Prahy! Nově navíc s doprovodným programem. Pokud si chcete po prázdninách obměnit šatník, nebo vydělat nějakou tu korunu, zapište si datum 20.-21. 9. 2013 červeně do diáře!

Přečtěte si také: Dorazte na ÝBRKÝBL i vy! 


Podzimní ÝBRKÝBL začne 14. 9. na festivalu Jahodový jam v Modřanech a další víkend, tedy v pátek 20. 9. a v sobotu 21. 9., proběhne akce v plné parádě v novém prostoru GRID v centru Prahy (Opatovická 18).

 

Zbavte se věcí, které vám překáží  v šatníku i vy.

Zbavte se věcí, které vám překáží v šatníku i vy. Zdroj: TZ Ýbrkýbl

Jak to všechno funguje?

Bazáč funguje na jednoduchém principu: přinesete přebytečné oblečení, stanovíte si ceny a dál se o prodej postarají organizátoři. Zbytek neprodaných věcí vám je vrácen a zároveň jsou vyplaceny utržené peníze.  Pokud chcete vdechnout svým šatům nový život, stačí se zaregistrovat na www.ybrkybl.cz, zadat jednotlivé kousky k prodeji a donést je na místo ve dnech před akcí. Na bazáč se může přihlásit až 100 lidí a každý bude moci prodat celkem 30 kousků. S přihlášením ale moc neotálejte, místa mizí bleskovou rychlostí.

,,Na minulé akci jsme prodejcům vypláceli v průměru 450 Kč, ale měli jsme i takové rekordmany, kteří si odnesli i 1 800 Kč.“

Výhody Fashion bazáče ÝBRKÝBL:

Oproti online bazaru nabízí kamenný ÝBRKÝBL možnost, jak prodat větší počet kusů během podstatně kratšího období. Nespornou výhodou je, jak pro prodejce, tak i nakupující, samozřejmě i možnost vyzkoušet si oblečení přímo na prodejně a ušetřit tak například za poštovné. Navíc nakupování online může často klamat. Věc na obrázku může působit jinak než ve skutečnosti.

Na nakupující navíc bude čekat pestrý doprovodný program a dobroty od vycházející gastronomické hvězdy Biting Hanah. Za zmínku stojí i právě vznikající netradiční prostor v centru Prahy, který se poprvé otevře veřejnosti právě u příležitosti konání ÝBRKÝBLu. Zářijový fashion bazar přináší další novinku v podobě partnerství s módním e-shopem ZOOT.  Během probírání zboží tak budete moci narazit i na exkluzivní nové ZOOTí kousky za speciální ýbrceny – stačí jen hledat.

Dorazíte na tuto akci i vy? Naše redakce bude při tom! Můžete se těšit na exkluzivní report.

Zdroj perexové fotografie: TZ Ýbrkýbl

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář