Soutěžíme s prodejní galerií AU REVOIR

Design / 16.9.2013

Připravili jsme pro vás další soutěž. Tentokrát o balíček věcí z kolekce prodejní galerie Au Revoir! 

Jejich heslo zní: něco starého, něco nového, něco kultovního, něco originálního… Znáte je? Řeč je o prodejní galerii Au Revoir.  Možná jste se setkali s výrobky Marie a Petry na Fler.cz a třeba je vůbec neznáte.

Co o sobě autorky říkají? 

Jsme dvě. Marie a Petra. Vylétly jsme ze stejného hnízda: máme vřelý vztah k našemu kraji, k naší zemi, historii, tradicím, umění. Jsme hravé, rády experimentujeme, nejsou nám cizí žádné kombinace – lidské, přátelské, barevné, stylové. Vidíme krásu i tam, kde ji překrývá nános „neviditelna“ způsobeného únavovým faktorem očí: chodíme tak dlouho kolem věci, že už ji nevidíme. Nechybí nám vnitřní zrak. Obdivujeme každého, kdo umí. Nebo se snaží umět. Nerady se loučíme, tak všeobecně: s místy, pocity, vztahy. Nemáme rády konec filmu, poslední stránku knihy, závěrečnou otočku CD s oblíbenou hudbou. Ale sem tam se musíme pustit nějakého oblíbeného kousku. Potom voláme: sbohem, milé věci, ať se vám líbí na další cestě, ať jsou k vám noví majitelé milí a vlídní. Třeba se zase setkáme. Au revoir!

Vyhrát může každý. Zdroj: Kristýna Szkanderová, Generace21

Vyhrát může každý. Zdroj: Kristýna Szkanderová, Generace 21

Patříte-li k lidem, kteří milují originální designové kousky, jistě vás potěší náš soutěžní balíček. Chcete vyhrát? Marie a Petra pro vás ručně vyrobily originální kousky, a to deníčky, fotoalbum, placky, magnetky a zrcátka.

Soutěž skončila.

Nápovědu najdete na stránkách Au revoir!

Soutěž potrvá do neděle 22. září 2013. Výherci budou zveřejněni na naší Facebook stránce. Přejeme hodně štěstí!

Zdroj perexové fotografie: Au revoir

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář