notebook

Humble Bundle již prodalo téměř dva miliony kopií

Technologie / 25.8.2013

Za týden vyděláno přes 8 milionů dolarů. Všechny půjdou na charitu. Představujeme vám The Humble Bundle.

Americká společnost The Humble Bundle pomáhá charitě jinak. Myšlenka je jednoduchá, nabídnout hry a cenu, za jakou je koupíte. A to vše je na vás. Obvykle prodávají hry od začínajících nebo nezávislých herních studií pro všechny platformy.

Vždy je k dispozici několik her, které jsou za libovolnou cenu a pak jsou 2 hry, které dostanete, pokud zaplatíte průměrnou částku. Minimální částka je obvykle 1 dolar (= cca 20 Kč) a průměrná částka kolem 4 až 5 dolarů.

Při platbě můžete zvolit, jaký podíl věnujete na charitu, vývojařům nebo prodejci (The Humble Bundle). Tento týden je to ale trochu jiné. K dispozici jsou AAA tituly společnosti Electronic Arts.

A co je vůbec k dispozici za hry?

Takto vypadá titulní strana v době psaní článku.

Za pouhých cca 20 Kč ($1), což je minimální částka, dostanete těchto 6 her:

  • Dead Space

  • Burnout Paradise

  • Crysis 2

  • Mirror’s Edge

  • Dead Space 3

  • Medal of Honor

Za cca 95 Kč, což je průměrná částka, za kterou se tento balíček kupuje, dostanete šestici zmiňovaných her a navíc Batllefield 3, The Sims 3, Populus a strategie Command & Conquer.

U všech her dostane klíč do herního obchodu Origin a kromě Dead Space 3, Batllefield 3, Populus a The Sims 3 také klíč do Steamu.

Platit můžete pomocí PayPalu, Google Wallet, ale také pomocí BitCoinu, Amazonu a také klasickou kartou.

Minulý týden bylo prodáno přibližně 1 800 000 balíčků a vyděláno téměř 8 milionů dolarů, které půjdou na pomoc do amerických charit. Nezbývá než dodat, že tato nabídka je opravdu výjimečná, a pokud byste si hry kupovali zvlášť, byly by mnohonásobně dražší. Nabídka platí do 20. hodiny 28. srpna.

Zdroj perexové fotografie: Jakub Krechowicz, sxc.hu

Tomáš Nývlt

Zanechte komentář