Christina Grimmie – jedna z nejznámějších youtuberek vydala už druhé album!

Hudba Kultura / 24.8.2013

Seznamte se s obyčejnou americkou holkou, které se podařilo stát se jednou z nejpopulárnějších uživatelek YouTube. Jak to dokázala?

Christina Grimmie se narodila na jihu New Jersey v Marltonu, kde stále žije. Se „zpěvem“ začala už ve svých čtyřech letech. Když jí bylo šest, její otec si všiml jejího talentu. O čtyři roky později začala hrát na klávesy a o dalších pět let později přidala na YouTube své první video pod přezdívkou zeldaxlove64. Převážná většina videí je natáčená v jejím pokoji, kde zpívá a sama se doprovází na klávesy.

Christina se nejvíce proslavila coverem k písničce Just a Dream od Nellyho, který nazpívala společně s dalším youtuberem Samem Tsui. Video už vidělo přes čtrnáct miliónů lidí!

Od roku 2009 mají její videa více než 375 miliónů zhlédnutí, má asi dva miliony odběratelů a tohle všechno z ní dělá čtvrtou nejposlouchanější zpěvačku na YouTube podporovanou miliony fanoušků.

Christina je také dobrou kamarádkou zpěvačky Seleny Gomez. Christinu si oblíbil i Selenin otec a stal se jejím manažerem. V roce 2011 vydala své první EP s názvem Find Me. Dalším jejím úspěchem bylo druhé místo v soutěži na YouTube, kde porazila Rihannu, Justina Biebera i Nicki Minaj.

Své druhé album With Love vydala 6. srpna 2013. Album obsahuje jedenáct písniček a už teď, necelý měsíc po vydání, na ně Christina sklízí od svých fanoušků skvělé ohlasy.

Zdroj perexové fotografie: oficiální stránky zpěvačky na Facebooku

Eliška Boháčová

Zanechte komentář