Je to bastard, ale naprosto božský

Kultura Literatura / 31.8.2013

Co se stane, když se setká ambiciózní stážistka a perfekcionistický šéf? Napětí mezi nimi řeší pouze hádka nebo sex…

Božský bastard Zdroj: Jota.cz

Božský bastard
Zdroj: Jota.cz

Autorka Christina Laurenová je ve skutečnosti Christina Hobbsová a Lauren Bilingsová, dvě ženy, které se rozhodly společně vytvořit Božského bastarda. Původně bylo dílo pouze na internetu jako fanfikce pod názvem The Office, kterou sepsala Christina Hobbsová, ale nyní vychází knižně v přepracované verzi, na které se podílely právě obě autorky.

Mezi láskou a nenávistí je tenká hranice

Chloe Millsová je chytrá a pracovitá studentka MBA, stážistka ve významné firmě. Vypadá to, že jí v úspěšné budoucnosti nebrání vůbec nic. Až do chvíle, kdy se na jasné obloze objeví mráček. Bennett Ryan je nesnesitelně panovačný, perfekcionistický a náročný šéf. Jeho asistenti si navzájem drží dveře s rychlostí, s jakou se u něj střídají. Navíc je také naprosto neodolatelný. Božský bastard.

„S kým si myslíš, že mluvíš? Nikdy jsem nepotkal dva lidi, kteří by si byli podobnější. Tak předně…“ Odmlčel se, odkašlal si, zvedl ruku a začal dramaticky odpočítávat na prstech. „Jste oba inteligentní, cílevědomí, neskutečně pracovití a loajální. A navíc,“ dodal a ukázal na mě: „Ona je pěkná dračice. Vlastně je to první ženská za celý tvůj život, která se ti dokáže postavit a neběhá za tebou jako ztracené štěně. Tobě nejde pod nos, jak moc něco takového potřebuješ, co?“

Zdroj: Božský bastard

Když se Bennett vrátí z Francie a zaujme významnou pozici v rodinné firmě, jako asistentku mu přidělí stážistku Chloe. Sice nečekal, že to bude krásná mladá dívka, která mu půjde nesnesitelně na nervy, nakonec ale společně tvoří jedinečný tým, ve kterém se navzájem respektují a výborně spolupracují. Přesto se na druhé straně nemůžou ani vystát.

business-as-usual_l

Když je šéf bastard
Zdroj: foter.com

Nenávist má tenkou hranici s láskou. Proto se vzájemná nevraživost mění v neskutečnou přitažlivost. Románky na pracovišti jsou zakázané, ale občas je potřeba poslat nařízení k čertu. Jejich vzájemná touha je najednou všude. A oni porušují pravidla. V kanceláři, ve výtahu, v převlékací kabince…

Tenhle chlap vždycky dostal, co chtěl, a v tuhle chvíli jsem to podle všeho byla já. Hlava mi přepadla na stranu, zapřela jsem se dozadu o lokty a cítila, jak se rychle blíží orgasmus.

Zdroj: Božský bastard

Další kniha, která se dostává na seznam úspěšné erotické literatury. Přináší nový příběh a nový příval vzrušení, kdy se nadřízený bastard a protivná stážistka nechají unést touhou. Tři sta stran tohoto románu přečtete jako nic.

Pokud se vám líbilo Padesát odstínů šedi, pak Božský bastard je další z knih, která by vám neměla uniknout…

 Zdroj perexové fotografie: foter.com

Tereza Srbecká

Tereza Srbecká

Nenapravitelná knihomilovnice, která čte cokoliv, co má více jak dvě slova. Současně pisatelka drobných útvarů od podpisu až k povídkám. Studentka Literární akademie Josefa Škvoreckého...

Zanechte komentář