Sportujte krásná!

Krása a móda / 29.8.2013

Dodejte svému cvičení pozlátko přehlídkového mola.

Sport jako takový málokoho z obyčejných smrtelníků naplňuje, pokud jeho hlavním cílem je jen shodit kila nebo vytvarovat postavu. Jste-li ale fanynkou do módy, celé cvičení si můžete zpříjemnit právě touto cestou. Možná byste nevěřila, kolik energie vám dodá pocit, že vám to sluší.

Dejte vale otrhanému triku i deset let starým teniskám a dodejte svému cvičení pozlátko přehlídkového mola.

Oblečení na sport je zejména funkční, ale v žádném případě nemusí být nudné! zdroj: nike.com; adidas.cz

Oblečení na sport je zejména funkční, ale v žádném případě nemusí být nudné!
zdroj: nike.com; adidas.cz

Jistě znáte ten pocit zmaru, když výsledky cvičení ani po dvou týdnech nejsou vůbec patrné a navíc kdykoli se rozhodnete trochu si zasportovat, musíte se navléknout do domácích tepláků a starého trička, ve kterých vypadáte daleko hůř než ve vašem „normálním světě“ a dokonce možná i o dost neforemnější.

Pro mne bylo vždy velikým lákadlem sportovní oblečení. Nejenže v něm člověk alespoň vypadá jako sportovní zasvěcenec, ale navíc samo o sobě drží jisté věci tam, kde mají správně být.

A tak vyrazte nakupovat!  Na trhu se sportovními potřebami se pohybují stovky a tisíce vkusného a hlavně účelového oblečení, ve kterém si budete připadat jako královna posilovny, hřiště i tělocvičny.

Nejdůležitější jsou správné boty!

Úžasné botičky na jógu si musí na první pohled zamilovat snad každý. zdroj: nike.com

Úžasné botičky na jógu si musí na první pohled zamilovat snad každý.
zdroj: nike.com

Širokou nabídkou sportovní obuvi, přes tu na běh, sálovou, tenisovou až k výbavě na jógu, se můžete probírat třeba celý den.

Značka Nike navíc nabízí službu NIKEiD, se kterou si můžete, u produktů označených právě tímto filtrem, celou barevnou kombinaci i některé druhy použitých materiálů vybrat sama. Pak budete skutečně originální!

Mějte co na sebe do tepla i zimy!

Pokud holdujete běhu, nezapomeňte na počasí, které nám dokáže sport také mnohdy znepříjemnit. Ostrý chladný vítr na odhaleném krku se nedá dlouho snášet, pokud nechcete proležet příštích pár dní v posteli, a proto se při výběru oblečení zaměřte na druh sportu i možnou nepřízeň počasí.

ČTĚTE TAKÉ: Klasická jóga vás nudí? Zkuste power jógu!

Vítr, déšť ani zima nemusí být stopkou pro sport. zdroj: nike.com; adidas.cz

Vítr, déšť ani zima nemusí být stopkou pro sport.
zdroj: nike.com; adidas.cz

Pokud za cvičením cestujete do posilovny, neměla byste zanedbat ani výběr tašky, kam vše své sportovní náčiní uložíte. Cesta domů v propoceném oblečení totiž nemusí být nepříjemná jen pro vás.

Zvýší i vám chuť do cvičení, když se na to pořádně obléknete?

Zdroj perexové fotografie: nike.com

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Studentka se stálou snahou zjistit, kam patří. Zajímá ji móda, filmy i divadlo.

Zanechte komentář