Vyzkoušejte sex s lesbou!

Vztahy / 20.8.2013

Jste mladé, hravé a rády podnikáte skoky do neznáma? 

Pokud jste už někdy sex s lesbou zkusily, nebo nad tím čas od času doma přemýšlíte, nemusíte se za to stydět! Tahle lákavá myšlenka problikne v hlavě kdejaké ženě. Touha zkusit nebo poznat něco nového není limitovaná věkem, postavením, společenskou morálkou, je to přirozená zvídavost, která nás nutí ZKUSIT NĚCO NOVÉHO!!

Sex s holkou? Zajímavá vzrušující zkušenost, tak proč ne?!

Máte partnera, děti, skvělou práci, zaběhlý rodinný život, nic vám neschází, tak proč vám tahle myšlenka nedá spát? O své sexuální orientaci jste si na 100 % jistá, s vaším partnerem vám to v posteli klape, ale vám to stále nestačí. Možná je opravdu čas zkusit něco nového. Proč to ale nejde? Nejčastěji nám v uskutečnění našich tajných přání brání vlastní svědomí. Stydíme se za své myšlenky a bojíme se s nimi někomu svěřit. Máme strach, že by nás okolí mohlo odsoudit, nebo si o nás dokonce myslet, že pochybujeme o své orientaci.

Proč to nejde?

Přeměňte své myšlenky ve skutečnost a nelamte si zbytečně hlavu. Zdroj: Photl.com

„Mám takový problém. S kamarádkami o tom nemluvím. I když mám partnera, se kterým jsem spokojená, v posteli nám to docela klape a přemýšleli jsme už i o svatbě, mám občas takové představy. Vzrušuje mě představa milování s jinou atraktivní ženou více, než když si třeba představím, že se miluji s nějakým cizím mužem. Ale rozhodně se necítím být lesbou, neotáčím se za holkami ani nad nimi nepřemýšlím takhle. Jen prostě sem tam přijde taková chvilka, kdy mě tohle dokáže pořádně vzrušit,“ svěřila se nám studentka Nikola.

V první řadě bychom měly popřemýšlet, jestli nás více vzrušuje jen představa nebo i reálný styk. Některé ženy s touto myšlenkou často jen koketují, ale ve skutečnosti si milování s jinou ženou nedokážou představit. V hlavě se vám točí stále dokola jedna a ta samá otázka: Jaká žena by to měla být? Blízká přítelkyně? Náhodná slečna, kterou jste potkali v lesbickém baru, když jste sebraly veškerou odvahu a šly to na vlastní pěst zkusit? V podstatě to může být kdokoliv. Jak se říká, příležitost dělá zloděje!

Jak tedy nejlépe zhmotnit naše představy?

Přistupujte k tomu nenásilně! Počkejte si na tu správnou příležitost a využijte ji! V ten daný moment pak samy poznáte, jestli je vám tato situace příjemná a chcete v ní pokračovat, nebo raději zůstanete u svých představ. Pokud si vyrazíte na nějaký večírek se svými kamarádkami, dejte si pozor, ať vaše choutky nesměřují jejich směrem. Mohly by totiž celou situaci tak nějak špatně pochopit a vy byste se druhý den cítila, jak sexuální loudil.

Na druhou stranu se vám tento risk může i vyplatit. Jak se říká, čert nikdy nespí, a tak ani vy nemůžete vidět do hlavy své kamarádce. Co když zrovna myslí na to samé? Alkohol posilňuje tělo i mysl a ničí jinak velmi pevné morální mantinely a velmi jednoduše se může stát, že se ráno probudíte nahá vedle své nejlepší kamarádky. Hlavně nepanikařte!! Proč taky? Obě jste to chtěly a třeba zjistíte, že vám časem tato tichá dohoda velmi vyhovuje.

 

Uchovejte si své tajemství..prozatím.. Zdroj: foter.com

Uchovejte si své tajemství… Prozatím… Zdroj: foter.com

 

„Mě to také dlouho přitahovalo a v představách vzrušovalo. Od letošního léta už je to pro mě víc než reálné. Zkusila jsem to s kamarádkou (poprvé po skleničce na kuráž) a dostalo mě to. Je to alespoň pro mě něco nového, hodně mě to vzrušuje a uspokojuje. Hlavně orální praktiky jsou pro mne mnohem lepší, dokážou mě plně uspokojit, více než s mužem. Rozhodně ale nejsem vůbec lesba, muži mě pořád přitahují, s manželem jsem v sexu spokojená. Jen s tou kamarádkou je to prostě super! Teď trnu, aby se to nedověděl manžel, nevím vůbec, jak by reagoval. S kamarádkou to táhneme už pět měsíců, krásný sex si dopřáváme průměrně dvakrát v týdnu,“ říká čtenářka Petra.

Tak vidíte! Přece jen to jde. Někdo si to zkusí a nechce přestat a někoho první zkušenost natolik odradí, že už se k podobným praktikám více nevrátí. Pravdou však je, že prožitá zkušenost ve vás dlouho zůstane. Můžete si ji pak aspoň zpětně promítnout a vychutnat si tento moment znova.

Je milování se stejným pohlavím nevěra?

Vše je v tomto případě o úhlu pohledu. Váš partner může, ale nemusí váš „úlet“ cítit jako nějaký jiný druh nevěry. Naopak se vás na váš zážitek může vyptávat a společně s vámi prožívat vaše pocity. Vaše nová zkušenost může obohatit váš partnerský život.

Pokud však váš partner začne skákat 3 metry vysoko, tak máte zaděláno na problém! Někteří muži mohou být více majetničtí a milování s mužem nebo se ženou pro ně má stejnou váhu. Celou situaci si vyloží jinak a začnou vás obviňovat z nevěry. I to se může stát. Mějte proto na pozoru, komu své tajemství svěřujete, aby se později nedostalo do špatných rukou, které dříve nebo později ukážou prstem vaším směrem a jednohlasně zařvou VINEN!

Zdroj perexové fotografie: Foter.com

 

Ivana Prášková

Ivana Prášková

Jsem veselá, optimistická povaha. Mám ráda lidi, zábavu. Dychtím po nových informacích, chci poznat nepoznané, chci začít vše, co mi život přináší. Snažím se žít naplno, aby každý den v mém životě stál za to!! Moje oblíbené motto :"Per aspera ad astra!!" :)*

Zanechte komentářVaše názory

 • Lili

  Zajimavy clanek! Presne tak nejak to probihalo i u me. Mela jsem manzela (pisu mela, protoze jsme se rozvedli) a dvě nadherne deti. Jednoho dne jsem zjistila, ze sve tajne prani musim vyzkouset, protoze se moje touhy stale stupnovaly. Zamilovala jsem se do kolegyne v praci – vse zacalo vzajemnou sympatii, schuzkami, veceremi, prochazkami, pozdeji i prijemnymi vecery a nyni uz spolecnym bydlenim.

  Uz na ZS jsem vedela, ze me pritahovaly zeny, ale musela jsem si to s muzem vyzkouset..a nejen „to“, ale i spolecny zivot, domacnost a deti.

  Nyni ziji se svoji pritelkyni a 19ti letou dcerou, jsem stastna jako nikdy jindy a jsem rada, ze me osud zanesl tam, kde ted jsem. Co se tyka vztahu a sexu s zenou, prisel mi a prijde i nyni mnohem jemnejsi, intenzivnejsi, delsi, zazivnejsi, proste vzrusujici. Zivota si uzivam naplno a tu neprijemne a stresujici chvilky jako by se vyparily.

  Jedina vec, ktera me vzdy trochu uvadi do rozpaku, jsou ruzne reci kolem homosexuality – mas to jen na chvili, prejde te to, chlap je chlap, lesby vypadaji jako muzi, nebudes mit bez chlapa zazemi a penize, deti se za tebe budou stydet apod..sama mohu potvrdit, ze je vse pravy opak. A to doslova! 🙂 Diky za zajimavy clanek! Budu se tesit na dalsi!

  • Simi

   Myslíš, že je lepší vyzkoušet nejdřív s mužem?

 • Simi

  Ahoj. Já nevím jestli jsem lesba nebo ne. Kluka jsem ještě neměla a když už nějaký byl tak to nedopadlo. A já nevím jestli to nejdřív zkusit s nějakým klukem nebo rovnou s holkou. Prosím poraďte! Děkuji 🙂

 • Martina

  Lili no nevím to co tu píšete mi trošku zavání podrazem a to z tohoto ost podstatného důvodu.Za prvé když jste celou dobu už od mládí pochybovala o své orientaci tak proč jste někomu řadu let lhala a založila s ním pak rodinu?Toto mi nepříjde fér vůči vašemu protějšku a rodině.A nemění na tom ani nic jak ste momentálně spokojená v novém lesbickém vztahu!

 • Anežka

  Ahojky,
  článek se mi moc líbí.Konečně jsem si přečetla něco, co mě momentálně vystihuje.Žiji 6 let s přítelem, se kterým máme společného potomka.Ve vztahu jsem, dá se říct spokojená, sex máme výborný, ale cítím čím dál větší touhu se pomilovat s ženou chlapeckého vzhledu.Zkusit něco nového, pro mě zatím nepoznaného.
  Každopádně chválím autorku článku.